Aleksandra Pyszczyńska awansowała w agencji Social Lama

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksandra Pyszczyńska awansowała w agencji Social Lama

Wraz z początkiem sierpnia br. w agencji Social Lama na stanowisko social media specialist awansowała Aleksandra Pyszczyńska.

Aleksandra Pyszczyńska w Social Lamie pracuje od października 2020 roku. Wcześniej obejmowała stanowisko junior social media specialist. Do jej obowiązków na nowym stanowisku należy kompleksowa współpraca z klientem, tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji oraz treści contentowych. Specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji kreatywnych materiałów wideo, ze szczególnym uwzględnieniem TikToka. W swoim portfolio posiada profile marek z branży gastronomicznej, ubezpieczeniowej, medycznej, optycznej i sportowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pyszczyńska z branżą social media związana jest od ponad dwóch lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Social Time (jako junior social media specialist) i agencji outspace (jako social media manager). Jest absolwentką kierunku medioznawstwo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie kontynuuje naukę w Collegium Humanum na kierunku Zarządzanie: komunikacja wizerunkowa (Social Media, Marketing, PR).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij