Edisonteam.pl we współpracy z Havas Creative Group wydaje audiobook o kreatywnym myśleniu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Edisonteam.pl we współpracy z Havas Creative Group wydaje audiobook o kreatywnym myśleniu

Z końcem sierpnia ukazał się audiobook, który powstał dzięki współpracy firmy szkoleniowej Edisonteam.pl oraz agencji kreatywnej Havas Creative Group. „Speed Dating z kreatywnością” – bo taki tytuł nosi seria historii – to opowieść o sukcesach i trudach, z jakimi związany jest proces kreatywny. Historie opowiadane z perspektywy osób wywodzących się ze świata reklamy, wzbogacone komentarzami Marka Stączka tworzą oryginalny utwór, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomysł na audiobook zrodził się w trakcie projektu „Szkoła Mówców”, który Marek Stączek prowadził w Havas. I tak po blisko dwunastu miesiącach wspólnej pracy powstały inspirujące, lekkie nagrania, które poparte konkretnymi argumentami, skłaniają do własnych przemyśleń.

– Cieszymy się, że nasz wewnętrzny warsztat rozwijania umiejętności storytellingowych wśród pracowników, stał się częścią większego projektu, który może inspirować innych do kreatywnych rozwiązań. Szczególnie, że obecna sytuacja, zmiany zachodzące w środowisku społecznym i gospodarczym wymuszają na nas twórczego podejścia do rzeczywistości, bardziej niż kiedykolwiek – komentuje Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group.

Opowiadania przedstawione zostały w storytellingowej formule, która ma charakter przyczynkowy i inspiracyjny. Pobudza emocje i wyobraźnie odbiorcy, zachęcając tym samym do wejścia w akcje. Lekka formuła audiobooka, pozwala bez wysiłku podążać za myślą autora, ale jednocześnie ma silną moc oddziaływania. Dzięki niej, odbiorca słuchając, może doświadczyć i zobaczyć, czym jest kreatywność.

– Tworzenie, kreatywność – zjawiska, które mają w sobie jakiś powab i nieodparty urok, bo z nich – jakby z niczego – powstają rzeczy piękne, dobre i praktyczne. A w samym kreatywnym procesie jest pewna świeżość i doza tajemnicy, bo oto idea, która powstaje w czyjejś głowie, materializuje się, a potem staje się faktem, który żyje już swoim życiem – zaprasza Marek Stączek.

Audiobook dostępny jest na stronie audioteka.com

Więcej informacji: edisonteam.pl/historie-o-kreatywnym-mysleniu

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij