Polscy aktorzy znani z produkcji Patryka Vegi wezmą udział w kampanii marketingowej Prison Simulator

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polscy aktorzy znani z produkcji Patryka Vegi wezmą udział w kampanii marketingowej Prison Simulator

Ruszyła marketingowa promująca Prison Simulator, autorską produkcję Baked Games, poprzedzająca planowaną w trzecim kwartale br. premierę gry. W ramach wspomnianej kampanii producenci gry zrealizowali filmy promocyjne obrazujące rozgrywkę, której akcja toczy się w amerykańskim zakładzie karnym. Filmy powstały we współpracy z polskimi aktorami, m.in. Michałem Waleszczyńskim, znanym z produkcji Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Ślepnąc od świateł oraz Proceder i Michałem „Jaglakiem” Karmowskim – kulturystą i aktorem znanym z serialu Demaskator i filmu Kobiety Mafii 2. Obecna liczba graczy testujących Prison Simulator wynosi 27 tys. Baked Games 7 września br. zadebiutuje na NewConnect.

– Przygotowane filmy promocyjne są elementem kampanii marketingowej naszego flagowego projektu pt. Prison Simulator. Jednocześnie w najnowszych nagraniach do trailera prologu wzięli udział aktorzy, m.in. Michał Waleszczyński, znany z popularnych produkcji takich, jak chociażby „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety” oraz Michał „Jaglak” Karmowski, znany z serialu „Demaskator”, filmu Kobiety Mafii 2 i polskiej produkcji o MMA od Netflixa – „Bartkowiak” – mówi Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games S.A. – Dzięki tej współpracy mogliśmy przenieść sceny z gry do realnego świata, by jeszcze lepiej pokazać graczom więzienną rzeczywistość. Liczymy, że materiał spodoba się odbiorcom i wpłynie na duże zainteresowanie Prison Simulator – dodaje Przemysław Bieniek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gracze w Prison Simulator wcielą się w rolę strażnika więziennego i korzystając z pełni władzy, będą pilnować porządku w fikcyjnym więzieniu w stanie Nebraska w USA. Fabuła tytułu uwzględnia wiele wątków, etapów rozgrywki oraz zadań. Ponadto gra powstaje we współpracy z pracownikami zakładów karnych z USA. Prison Simulator dostępny będzie w pierwszej kolejności na PC, a docelowo również na konsolach Sony i Microsoft oraz platformach VR. Współwydawcą tytułu jest PlayWay, jednocześnie większościowy udziałowiec spółki. Budżet gry wynosi ponad 1 mln zł. Liczba graczy Prison Simulator: Prologue to już ponad 0,5 mln użytkowników.

– Cieszę się, że mogę być częścią projektu Prison Simulator i współpracować z Baked Games. W ostatnim czasie polska scena deweloperska bardzo dynamicznie się rozwija, wpisując się w europejskie standardy. Mamy na rynku gamedev świetne studia oraz developerów. Dostrzegam duży potencjał w grze Prison Simulator. Myślę, że tytuł spodoba się wszystkim graczom, którzy oczekują od rozgrywki świeżości i wielu emocji – mówi Michał Waleszczyński.

Wśród aktorów zaangażowanych w film promocyjny Prison Simulator był także kulturysta i aktor Michał „Jaglak” Karmowski, m.in. odtwórca głównej roli w serialu Demaskator.

– To mój pierwszy projekt w branży gamingowej. Scenariusz kampanii marketingowej od początku mi się spodobał i wiedziałem, że chcę podjąć współpracę z Baked Games. Film promocyjny wyróżnia wysoka jakość produkcji w 3D. Mocno kibicuję spółce w realizacji gry komputerowej Prison Simulator. Myślę, że jest to jednocześnie niespotykany i ciekawy pomysł na grę – mówi Michał Karmowski.

Spółka uczestniczy w tegorocznej edycji międzynarodowych targów PAX West, które odbywają się w dniach 3-6 września w Seattle, USA. Podczas wydarzenia wydawcy i producenci gier, prezentują swoje studia oraz projekty, w tym m.in. nowe dema gier. Baked Games podczas PAX West promuje swój autorski tytuł Prison Simulator.

– Dziś dobiegają końca targi PAX West, międzynarodowe wydarzenie dedykowane fanom gamingu. Uczestnicy eventu przez 4 dni mogli zapoznać się na firmowym stoisku Baked Games z naszą działalnością oraz projektami. Udział w targach był także częścią kampanii marketingowej naszego autorskiego tytułu Prison Simulator i jednocześnie okazją do zaprezentowania go szerokiemu gronu odbiorców. W Prison Simulator dostrzegamy potencjał na globalną skalę – mówi Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games.

Studio 7 września dołączy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2.487.850 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B o wartości nominalnej 0,10 zł każda.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij