Uczestnicy nowego reality show IKEA zamknięci w domu z lat 90.

Uczestnicy nowego reality show IKEA zamknięci w domu z lat 90.

Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zastanawiali się, jak wyglądałoby życie bez produktów IKEA, marka stworzyła specjalny program. Młodzi uczestnicy poznali mniej wygodną codzienność bez przedmiotów, które znają od zawsze.

Marka stworzyła reality show zatytułowane „Uwięzieni w latach 90.”, do którego zaprosiła sześciu zawodników reprezentujących pokolenie Z. Dla tej grupy życie bez produktów IKEA jest nieznane, więc marka stworzyła dla nich specjalne wyzwanie. Uczestnicy programu zostali zamknięci w domu rodem z lat 90., gdzie z wielu przedmiotów codziennego użytku korzystali po raz pierwszy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zawodnicy show w stylu „Big Brothera” zakosztowali życia bez ułatwiających codzienne funkcjonowanie przedmiotów. Musieli zmierzyć się z takimi „wyzwaniami”, jak obsługa telefonu przewodowego zamiast smartfona, spanie pod ciężką gryzącą kołdrą czy poruszanie się po malutkiej łazience, w której trudno zorganizować rutynowe zabiegi upiększające.

Program został wyprodukowany we współpracy z agencją reklamową McCann Worldgroup Spain z okazji 25-lecia IKEA w Hiszpanii. Marka chciała w ten sposób uświadomić, jak wiele ułatwień skierowała do konsumentów w czasie swojego istnienia. Na kanale IKEA można obejrzeć 8 odcinków programu.

PS
Uczestnicy programu „Uwięzieni w latach 90.” zatęsknili za miękką pościelą IKEA. Teraz marka zamierza odświeżać stare poduszki i kołdry, a następnie ponownie wprowadzać je do sprzedaży.

PS 2
IKEA wystartowała z nową kampanią zwracającą uwagę, że w domowym życiu najbardziej nie liczą się przedmioty, a relacje z najbliższymi i przeżywanie emocji.

PS 3
Na powrót do przeszłości zdecydowało się jakiś czas temu Adobe, które odtworzyło biuro agencji reklamowej z lat 90.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij