Nowy program beauty w TVN Style sponsorowany przez Nutridome

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy program beauty w TVN Style sponsorowany przez Nutridome

12. września na kanale TVN Style odbyła się premiera 2. odcinka programu „Między nami kobietami”, którego sponsorem jest Nutridome. Bohaterkami programu są znane i cenione kobiety, które w szczerych rozmowach poruszają ważne tematy oraz wymieniają się poradami dotyczącymi pielęgnacji i makijażu.

Tematem 2. odcinka programu „Między nami kobietami” było macierzyństwo. Na pytania dotyczące ciąży, porodu oraz małych dzieci odpowiadała ekspertka – lekarz rodzinny. W premierowym odcinku zaś swoją wiedzą dzieliła się instruktorka jogi twarzy. Ekspertka pokazała, jak w prosty sposób zadbać o owal twarzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Program „Między nami kobietami” to miejsce spotkań znanych i lubianych kobiet z ekspertami, z którymi można porozmawiać na każdy temat. To prawdziwie kobiece królestwo, w którym liczy się dobra atmosfera i szczerość. Jest też oczywiście możliwość przetestowania kosmetyków i wymiany doświadczeń makijażowych i pielęgnacyjnych. Jesteśmy dumni, że Nutridome jest sponsorem tak wyjątkowego programu o tematyce beauty – mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing Nutridome.

W kolejnych odcinkach bohaterki programu podejmą tematy m.in. związane z gospodarką hormonalną, prawidłową dietą, pielęgnacją skóry dojrzałej, a także z relacjami w związku i rodzinie. Eksperckich porad udzielą m.in. seksuolog, kosmetolog, psycholog.

Odcinki „Między nami kobietami” są emitowane w niedziele o godz. 11:30 w TVN Style. Program dostępny jest również na platformie VOD player.pl. Seria obejmie 8 odcinków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij