Karolina Kałużyńska została Head of Communications w Gameset

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karolina Kałużyńska została Head of Communications w Gameset

Karolina Kałużyńska, która do tej pory pełniła funkcję PR Managerki agencji gaming marketingu Gameset, awansowała na stanowisko Head of Communications.

Karolina Kałużyńska dołączyła do grona team leaderów w strukturze agencji gaming marketingu Gameset. Jako Head of Communications odpowiada za zarządzanie komunikacją zewnętrzną oraz wewnętrzną w firmie, a także wsparciem PR projektów realizowanych dla klientów agencji. Do Karoliny raportuje Wojciech Grzegorzyca, który dołączył do zespołu w czerwcu jako Communications Specialist.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kałużyńska dołączyła do Gamesetu w sierpniu 2020 roku. Jako PR Managerka była odpowiedzialna za strategię komunikacji, reprezentację agencji na wydarzeniach branżowych, media relations i prowadzenie kanałów społecznościowych. Wcześniej zdobywała doświadczenie z zakresu komunikacji w branży gamingu i e-sportu przy realizacji projektów i stałej obsłudze klientów w Monday, gdzie odpowiadała za takie marki jak Intel czy Electronic Arts. Karolina jest także ambasadorką międzynarodowej organizacji Women in Games i w ramach pracy w Gameset angażuje się w działania mające na celu wsparcie kobiet w gamingu i e-sporcie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij