Agencja Time For Friends wzmacnia redakcję Rytmy.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Time For Friends wzmacnia redakcję Rytmy.pl

Agencja Time For Friends od ponad 20 lat ugruntowuje swoją pozycję na rynku rozrywki, muzyki i kultury. Dociera do coraz większej grupy odbiorców, dzięki m.in. własnym produktom mediowym. Jednym z nich jest serwis lifestylowy Rytmy.pl, który właśnie wzmacnia swoje szeregi.

Do redakcji dołączyli  Anna Nicz, Krzysztof Nowak, Marcin Flint, Karolina Błońska i Igor Wiśniewski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Nicz to doświadczona dziennikarka i recenzentka, od niedawna związana z redakcją portalu Polsatnews.pl. Jej teksty ukazywały się również m.in. w Gazecie Magnetofonowej, Tygodniku Interii, portalu Red Bull Muzyka, czy magazynie Spider's Web+. Teraz wykorzysta swoje doświadczenie na łamach portalu Rytmy.pl, tworząc merytoryczne treści i prowadząc angażujące rozmowy z artystami. Jednym z pierwszych materiałów w nowej redakcji jest wywiad z wokalistą zespołu Muchy, Michałem Wiraszko. Gdy nie pisze, maluje akwarelami nadmorskie landschafty lub z naukową wnikliwością ogląda i analizuje amerykańskie seriale młodzieżowe.

Krzysztof Nowak – w przeszłości dziennikarz muzyczny Newonce.net oraz redaktor prasowy polskich edycji magazynów dla mężczyzn: Playboy, Esquire i CKM. Jako wolny strzelec współpracuje lub współpracował z portalami: Red Bull Music, T-Mobile Music, Interia, Rytmy, Noisey, i-D i Dziennik.pl, a także magazynami takimi jak: Gazeta Magnetofonowa, HIRO czy Plus Minus. Współtwórca pierwszych sezonów programów CGM Rap Podcast oraz Płycizna (Rapnews.pl). Członek gremium dwóch nagród branżowych: Popkillerów oraz Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Obecnie współprowadzący podcastu Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO, gdzie razem z Marcinem Flintem porusza tematy polskiej rap sceny od kuchni. Krzysztof również wnikliwie rozprawia się z nowościami w świecie muzyki i popkultury na łamach redakcji Rytmy.pl.

Marcin Flint – redaktor, PR-owiec i copywriter. Zaczynał dwie dekady temu w Klanie, Ślizgu i Radiostacji, gdzie rodziło się dziennikarstwo hip-hopowe Rozwijał się w Życiu Warszawy, by później współpracować m.in. z Przekrojem, Polityką, Wprost, K-Magiem, Aktivistem, T-Mobile Music, Gazetą Magnetofonową i Interią. Współautor głośnej publikacji o polskiej rap scenie: „Antologia Polskiego Rapu”. Dla Red Bull Music stworzył przegląd płytowy Raptem, a dla CGM-u cykl wywiadów video Flintesencja. Współtwórca Rap Podcastu dla portalu CGM.pl. W 2021 objął stanowisko szefa gremium Lech Polish Hip-Hop Music Awards, a jako współprowadzący podcastu Rap Backstage rozbija polski biznes hip hopowy na atomy, również na kanale IDĘWTANGO.

Poszerzając zasób treści, które najbardziej absorbują naszych czytelników, wzmocniliśmy nasz team o osoby zainteresowane i osadzone w kulturze hip-hop - Karolinę Błońską i Igora Wiśniewskiego. Ich teksty na portalu Rytmy.pl są pełne wartościowych i niesztampowych spostrzeżeń.

Karolina Błońska, podążając za swoimi zainteresowaniami, zajęła się pisaniem o rapie dla portali takich jak Strona B, czy FollowRap. Pisząc dla redakcji Rytmy.pl wyciąga ciekawe niuanse muzyczne z świata hip-hopu i uwypukla ważne dla tej sceny wydania.

Igor Wiśniewski to student dziennikarstwa na drugim stopniu, znany z autorskich audycji Studenckiego Radia „ŻAK” Politechniki Łódzkiej (m.in „Wiśniowe Lato”), a także tekstów publicystycznych redakcji Popkillera. Pełnił funkcję szefa Działu Kulturalnego oraz Zastępcy Redaktora Naczelnego, szefa Redakcji Informacji. Z łódzkich struktur trafia ze świeżym piórem w nasze redakcyjne progi i okiem fachowca rozprawia się z rapowymi nowościami.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij