Awanse i zmiany kadrowe w Gameset

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse i zmiany kadrowe w Gameset

Cezary Sokół i Michał Kisiel, dotychczas junior talent managerowie, awansowali na stanowiska talent managerów w agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM). Ponadto do zespołu Sales&Strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął funkcję sales managera.

Cezary Sokół przed dołączeniem do zespołu agencji gaming marketingu Gameset pracował jako manager w branży muzycznej. Obecnie jako talent manager współpracuje z twórcami zrzeszonymi w sieci partnerskiej Gamesetu, m.in. Kaluchem, Sheo czy Kushim. Zajmuje się także realizacją kampanii promocyjnych dla klientów we współpracy z twórcami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał Kisiel karierę jako manager twórców rozpoczął w 2020 roku w Gamesecie. Aktualnie jako talent manager odpowiedzialny jest za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci partnerskiej agencji – są to głównie kanały związane z grą Minecraft, m.in. Dealereq, Tritsus czy Doknes. Współpracuje też z innymi influencerami z różnych platform, m.in. streamerkami Brunecią czy Lempiank. Wraz ze swoimi twórcami zajmuje się realizacją kampanii promocyjnych dla klientów.

Paweł Sakowicz, który objął rolę sales managera, jest odpowiedzialny za rozwój biznesu agencji i pozyskanie klientów. Wcześniej pracował jako sponsorship manager w agencji marketingu sportowego SPORTFIVE. Sakowicz raportuje do team leaderki Karoliny Kisły.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij