Google wypuszcza swoje pierwsze chipsy, aby promować nową serię smartfonów

Google wypuszcza swoje pierwsze chipsy, aby promować nową serię smartfonów

W nowej kampanii innowacyjnych smartfonów serii Pixel 6 Google postawiło na niecodzienną formę promocji. Gigant technologiczny pierwszy raz wypuszcza na rynek produkt spożywczy, by promować smartfony. Skąd taki pomysł? Odpowiedzią jest gra słów, która ma przyciągnąć konsumentów.

Działania marketingowe promujące najnowszą serię smartfonów Google rozpoczęły się już na początku sierpnia, a planowana premiera zapowiedziana jest na drugą połowę października 2021 roku. Google sukcesywnie informuje konsumentów o wyglądzie nowych urządzeń czy funkcjach, którymi będą wzbogacone smartfony z serii Pixel 6 w wersji podstawowej oraz Pro. Najnowsze smartfony Google mają być wyposażone w autorskie chipy Google Tensor, mające zapewnić jak największą wydajność urządzeń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej kampanii Google postanowiło promować smartfony, wypuszczając na rynek limitowaną edycję chipsów ziemniaczanych. Dlaczego akurat chipsy? Google w nowej kampanii postawiło na wykorzystanie gry słów. Innowacyjne smartfony z serii Pixel 6 posiadają wyjątkową cechę – wbudowane autorskie chipy, a nazwa funkcji kojarzy się z nazwą przekąski. 

Google Original Chips to zwyczajne solone chipsy ziemniaczane o smaku „Google Salty”. Opakowania chipsów zostały zaprojektowane w tym samym stylu i takich samych wersjach kolorystycznych, co promowane smartfony z serii Pixel 6.

Marka wypuściła jedynie 10 tys. paczek chipsów, które trafiają do pierwszych klientów, dokonujących rejestracji na specjalnie utworzonej stronie internetowej . W sieci już pojawiają się głosy, że limitowane paczki chipsów trafią na aukcje jako produkty o wartości kolekcjonerskiej.

PS
Smartfony serii Pixel, a także inne urządzenia marki dostępne będą w nowo otwartym pierwszym sklepie stacjonarnym Google.

PS 2
Google zdecydowało się na ciekawą promocję systemów bezpieczeństwa Google Nest. Efektem kampanii są urocze filmiki ukazujące, jak wygląda sekretne życie zwierząt, które pozostają same w domu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij