W sklepach Lidl Polska uruchomiono już 3000 kas samoobsługowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W sklepach Lidl Polska uruchomiono już 3000 kas samoobsługowych

Sieć Lidl Polska właśnie uruchomiła 3000. kasę samoobsługową. Projekt dynamicznie rozwija się od wielu miesięcy. Klienci przyjęli to rozwiązanie z entuzjazmem, a Lidl planuje kontynuować wdrażanie kas samoobsługowych.

To już 3000 kas samoobsługowych w 2/3 sklepów Lidl Polska. Jak podkreśla sieć, rozwiązanie w dalszym ciągu będzie rozszerzane. Klienci chętnie korzystają z kas samoobsługowych, które sprawdzają się bardzo dobrze, zwłaszcza przy średnich i małych zakupach. Pracownicy również bardzo sobie cenią kasy samoobsługowe, ponieważ dzięki nim mają więcej czasu, aby zająć się innymi czynnościami w sklepie. W strefie kas samoobsługowych zawsze jednak jest obecny jeden pracownik, który wspiera klientów w samodzielnym kasowaniu zakupów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kasy samoobsługowe to sposób na szybkie zakupy. Klienci cenią sobie wygodę, samodzielność oraz oszczędność czasu. Sieć rozpoczęła implementację kas we wrześniu 2019 r. Pierwsza kasa samoobsługowa pojawiła się w Poznaniu. Dziś rozwiązanie jest dostępne w sklepach sieci Lidl w całej Polsce, a 3000 kasa właśnie została uruchomiona w Chojnicach.

Od rozpoczęcia projektu, Lidl Polska wprowadził wiele zmian i usprawnień w kasach samoobsługowych. Proces zakupu, przez który prowadzi nas system kas został zoptymalizowany, zadbano o intuicyjne ułożenie produktów na ekranie w ramach kategorii owoców i warzyw oraz pieczywa, a także zastosowano automatyczne ważenie i kasowanie owoców oraz warzyw, które są oznaczone naklejką z kodem. Sieć zadbała także, aby w kasie samoobsługowej można było skorzystać ze wszystkich zniżek i kuponów w ramach aplikacji Lidl Plus oraz zapłacić wygodnie kartą płatniczą, kartą prezentową lub Lidl Pay – funkcją płatności mobilnych w aplikacji zakupowej Lidl Plus.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij