Imprezowa promocja Desperados w sklepach Żabka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Imprezowa promocja Desperados w sklepach Żabka

Wystartowała nowa promocja piwa Desperados. Za 15 piw można odebrać bilet wstępu na kolejną kultową imprezę spod znaku tej marki. Akcja trwa do 5 października wyłącznie w sklepach Żabka i wspiera ją szeroka kampania digitalowa.

Imprezy Desperadosa powracają̨ w wielkim stylu. Już 9 października w Gdańsku w klubie B90, w spektakularnej oprawie zagrają gwiazdy sceny elektronicznej: Maya Jane Coles i Tiga i inni. Wirtuozi elektroniki, doskonałe nagłośnienie, kosmiczna scenografia i historyczny budynek pełen tajemnic – takiej imprezy po prostu nie można przegapić. Ale biletów na to wydarzenia nie da się kupić. Można je wygrać tylko i wyłącznie w promocji Desperadosa w sklepach Żabka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej „Desperados GO Gdańsk 2021”, trzeba między 15 września a 5 października kupić w Żabce 15 dowolnych piw Desperados i każdorazowo przy kasie zeskanować aplikację Żappka. Po zakupie piętnastego piwa w aplikacji pojawi się kod, który następnie trzeba wymienić na wejściówkę na stronie goingapp.pl/godesperados

Na spragnionych dobrej zabawy na to jedną jedyną imprezę Desperadosa w Gdańsku czeka limitowana liczba biletów. Warto więc od razu po otrzymaniu kodu wymienić go na wejściówkę, ponieważ akcja kończy się wraz z wyczerpaniem puli biletów. 

Promocję „Desperados Go Gdańsk 2021” wspiera kampania digitalowa, komunikacja na Facebooku i Instagramie oraz materiały promocyjne w sklepach Żabka.

Za koncept wydarzenia oraz realizację odpowiada agencja Crane Działania digital oraz w social mediach realizuje agencja VML&R. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom. Obsługą promocji w sklepach Żabka zajmuje się Studio Rec.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij