Poster Play Mikro Fest już 2 października

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poster Play Mikro Fest już 2 października

Już 2 października wystartuje mikro-festiwal Poster Play, którego głównym elementem będzie wystawa prac wideo na nośnikach out of home.

Głównym elementem mikro-festiwalu Poster Play będzie wystawa prac wideo na nośnikach out of home, w której biorą udział projektanci, animatorzy, studia projektowe, m.in. Krystian Berlak, Patryk Hardziej, Noviki, Lunapark, Piloci Studio, Podpunkt/Superskrypt, Maciej Połczyński (Laïc: Type Foundry), Jakub Hakobo Stępień, Beata Barrakuz Śliwińska, Studio Unioforma, WeTrzech, Martyna Wędzicka-Obuchowicz, Jakub Wróblewski (Inexistens). W wystawie weźmie też udział 3 laureatów wyłonionych w ramach międzynarodowego konkursu zorganizowanego razem z Samsung Polska. Wystawa Poster Play jest testem wytrzymałości dla nośników out of home. Nastawiamy się na eksperyment, zabawę ilustracją i typografią, poszukiwaniem języków wizualnych, które będą trendy za rok, albo za kilka lat. Chcemy zobaczyć unikalne podejście do tworzenia z wykorzystaniem jakości wizualnych, wektora czasu oraz kontekstu estetyki reklamowej ostatnich 30 lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wystawę będzie można podziwiać na nośnikach out of home w centrum Warszawy oraz w wybranych centrach handlowych w innych miastach Polski. Można będzie ją znaleźć na nośnikach firm AMS (Digital Indoor), Jetline (More), Warexpo (Led Space Warexpo), Clear Channel (City Digital). Polecamy rozglądać się chodząc po mieście bo nigdy nie wiadomo, czy za rogiem nie odbywa się właśnie Poster Play Mikro Fest.

Więcej informacji o festiwalu znajduje się na stronie: stgu.pl/dzieje-sie/wydarzenia/event-poster-play-mikro-fest.html

Wernisaż wystawy odbędzie się 2 października o godzinie 17.00 na stacji metra Świętokrzyska (przy nośnikach OOH Led Space Warexpo na poziomie -1) + zapraszamy na AfterParty do Baru Studio.

Wydarzenia facebook: www.facebook.com/events/138938408431535/

Na oprowadzanie kuratorskie zapraszamy 3 października o godzinie 16.00 na stacji metra Świętokrzyska (przy nośnikach OOH Led Space Warexpo na poziomie -1).

Wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/395252831985615/

Już po weekendzie festiwalowym ale w ramach Festiwalu odbędą się:

  • spotkanie online CatchUp w kanałach Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (07.10.2021)
  • konferencja w formacie Koleżeńskich Spotkań Projektantów Grafiki, która odbędzie się dwa tygodnie po festiwalu (datę podamy później).

Z dumą informujemy, że Poster Play Mikro Fest jest częścią 27. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, OOHlife.org
Partner technologiczny: Samsung
Partnerzy: Syfon Studio, AMS, JetLine, Warexpo
Patroni Medialni: The Brief, Grafmag, Signs.pl, Design Alley
Finansowanie: Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij