Trwa challenge #WskażKierunek Fundacji Pro NGO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trwa challenge #WskażKierunek Fundacji Pro NGO

Fundacja Pro NGO wraz z jej ambasadorem Jaśkiem Melą – znanym polskim podróżnikiem i działaczem społecznym, zainicjowali w sierpniu br. autorski challenge pod nazwą #WskażKierunek. Jego celem jest wsparcie inicjatywy Kompas NGO, czyli platformy służącej organizacjom pozarządowym w całej Polsce.

Internauci, którzy przystąpili do internetowego wyzwania #WskażKierunek inspirują na różny sposób. Niektórzy pod tym hasłem zaapelowali o adopcję zwierząt, wyrazili swoją pasje do zawodowych projektów, chęci pomagania innym, prywatnego hobby czy głosząc bliskie ich życiu dewizy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Sadzę, że my Polacy, wciąż za mało się angażujemy w działania społeczne i obywatelskie. Z przyjemnością popieram każdą akcję, która wspiera wolontariat, zaangażowanie we wspólne sprawy, niesienie pomocy potrzebującym. Sama jestem członkiem stowarzyszenia Bank Żywności w Krakowie i wiem, jak dużo dobrego robią organizacje pozarządowe. A przy naszym wsparciu i zaangażowaniu, będą mogły zdziałać jeszcze więcej – mówi Krystyna Sadowska, dyrektor działu obsługi inwestora, Krakowski Park Technologiczny.

– Trwający challenge, oprócz inspiracji do działania, zwraca uwagę na to, jak ważny jest trzeci sektor w Polsce oraz jego integracja ze środowiskiem biznesowym. Służyć ma temu projekt Kompas NGO, na który właśnie zbieramy środki m.in. za pośrednictwem challenge'u #WskażKierunek. Projekt będzie dla organizacji pozarządowych miejscem wymiany doświadczeń i przestrzenią, dzięki której poszerzą swoją wiedzę z zakresu tego, jak budować swój wizerunek i nawiązywać współpracę z firmami oraz korporacjami – tłumaczy Grzegorz Ludwin, prezes Fundacji Pro NGO.

Chcesz zainspirować innych? Zwrócić uwagę na to, co jest dla Ciebie ważne? Weź udział w challenge'u #WskażKierunek. Jak wziąć udział w akcji? Zrób zdjęcie lub nagraj film, na którym wskażesz kierunek (np. inspiracji, rozwoju, problemu czy działań). Następnie opublikuj materiał na swojej tablicy na portalu Facebook lub LinkedIn, dodaj w opisie #WskażKierunek, #WspólniePomagamy i wskaż co najmniej trzy kolejne osoby do wyzwania. Na koniec wesprzyj projekt, który będzie służył innym wykonując przelew na dowolną kwotę (na nr konta: BNP Paribas 23 1600 1462 1894 0271 8000 0002 lub za pośrednictwem Zrzutki: zrzutka.pl/prongo).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij