Galeria Młociny z niespodziankami dla podopiecznych bielańskiego Domu Dziecka „Nasz Dom”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Galeria Młociny z niespodziankami dla podopiecznych bielańskiego Domu Dziecka „Nasz Dom”

Galeria Młociny wspólnie z najemcami ufundowała niespodziankę dla podopiecznych bielańskiego Domu Dziecka „Nasz Dom”. Dzieci spędziły w centrum handlowym wyjątkowy dzień pełen wrażeń, a także otrzymały liczne prezenty.

Kto powiedział, że Dzień Dziecka powinniśmy obchodzić jedynie 1 czerwca? Najmłodsi mogą być rozpieszczani przez cały rok, a tak się składa, że na Bielanach znajdziemy mnóstwo atrakcji, które przypadną do gustu pociechom w każdym wieku. Galeria Młociny doskonale wie, jak ważne jest, by na twarzach dzieciaków uśmiech gościł tak często, jak jest to możliwe. Podopieczni bielańskiego Domu Dziecka „Nasz Dom” mieli okazję, by się o tym przekonać, przyjmując zaproszenie od centrum handlowego, które wspólnie z najemcami ufundowało zainteresowanym dzień pełen wrażeń. Nie obyło się bez seansu w Multikinie, turnieju gry w kręgle w MK Bowling oraz niezwykłych niespodzianek i poczęstunku. Okazja? Każdy powód jest dobry, by ujrzeć choć jedną, dziecięcą, uśmiechniętą buzię!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że mieszkańcy Warszawy coraz częściej kojarzą Galerię Młociny z realizacją licznych, prospołecznych inicjatyw. W miarę swoich możliwości będziemy wspierać tych, którzy w danym momencie będą potrzebowali pomocy. Najwspanialszym podziękowaniem jest szczery uśmiech! Cieszymy się, że podczas ostatnich miesięcy udało nam się wywołać go na tak wielu twarzach! Ogromnie dziękujemy wszystkim najemcom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego niezwykłego projektu! – mówi Emilia Szkudlarek, senior marketing manager Galerii Młociny.

Darmowe podarunki dla dzieci ufundowały marki: The Body Shop, Tiger, Świat Zabawek oraz MK Bowling. Do inicjatywy dołączyła także firma Empik oraz Multikino, przekazując zniżki na wybrane produkty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij