Barbara Syrek dołącza do SalesTube

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Barbara Syrek dołącza do SalesTube

Barbara Syrek dołącza do agencji martech & e-commerce SalesTube (Group One) jako marketing cloud consultant w zespole Intelligence Division. W ramach stanowiska będzie zajmować się konfiguracją procesu biznesowego w Salesforce Marketing Cloud z naciskiem na obszar Interaction Studio.

Przed SalesTube, Barbara Syrek była związana z ABB, w którym przez prawie 3 lata pracowała jako analityk funkcjonalny i biznesowy aplikacji Salesforce. Zdobywała doświadczenie w obszarach od Service przez Sales i Visibility po Marketing Automation. Przygodę z ekosystemem Salesforce rozpoczęła w 2015 r. w HCL Technologies w Krakowie, gdzie pracowała w supporcie Salesforce dla klientów francuskojęzycznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako marketing cloud consultant wraz z zespołem zadba o wdrożenie i jak najbardziej efektywne wykorzystanie narzędzia Interaction Studio, które przełoży się na pozytywne wyniki biznesowe klientów SalesTube.

Barbara dołączyła do zespołu pod kierownictwem head of ID, Magdaleny Niewiadomskiej.

SalesTube dołączyło do grona partnerów Salesforce na początku 2021 roku. Jest pierwszą agencją marketingową w regionie z tym tytułem. Od tego czasu spółka jest wsparciem consultingowym dla użytkowników Salesforce głównie w obrębie narzędzi Marketing Cloud, Datorama i Tableau.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij