Dział Client Service Value Media powiększa się o 3 nowe osoby

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dział Client Service Value Media powiększa się o 3 nowe osoby

Do agencji mediowej Value Media należącej do Group One dołączają trzy nowe osoby: Piotr Boguta jako senior communication planner oraz Katarzyna Lipińska i Szymon Bocian w rolach communication plannerów. Cała trójka wzmocni dział Client Service.

Piotr Boguta z branżą reklamową jest związany od 15 lat. Przygodę z mediami zaczynał w domu mediowym Media Concept, żeby następnie rozwijać się w strukturach Universal McCann, MediaCom i PHD. Pracował dla takich marek jak TEVA, Grupa Żywiec, Allegro, Adidas, SEAT, Honda, Spotify, Bakoma i Froneri. Jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Reklamy, Dziennikarstwa WSTH i Marketingu w Sporcie SGH.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Katarzyna Lipińska doświadczenie zdobywała w agencji Mindshare i Initiative, z której przeszła do Value Media. Pracowała z takimi markami jak mBank, Carlsberg czy Metsa. Ukończyła licencjat z Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia magisterskie z Zarządzania, e-marketingu & Social mediów na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

Szymon Bocian karierę w branży mediowej rozpoczął w Mediacomie w zespole TV, gdzie zajmował się zakupem oraz kontrolą kampanii dla klientów takich jak Mars, Van Pur, Shell, Hebe. Opowiadał też za client service Polpharmy, planując komunikację całoroczną oraz pracując nad zakupem mediów offline. W Starcomie należał do do zespołu multiscreen Grupy Żywiec, gdzie był odpowiedzialny za planowanie, zakup oraz kontrolę kampanii TV oraz OV (direct oraz programmatic).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij