Kampania „We Are Back” Legii Warszawa w najważniejszych lokalizacjach stolicy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania „We Are Back” Legii Warszawa w najważniejszych lokalizacjach stolicy

Legia Warszawa w spektakularny sposób zaprezentowała kolejną odsłonę kampanii „We Are Back”, która promuje występy zespołu Mistrza Polski w fazie grupowej Ligi Europy UEFA. Tym razem miejscem emisji banerów akcji były najważniejsze komunikacyjne, biznesowe i handlowe lokalizacje w Warszawie.

Europejska kampania „We Are Back” skierowana jest do szerokiego grona odbiorców w Polsce i za granicą z przesłaniem mówiącym o tym, że Legia Warszawa jako ambasador polskiego futbolu wróciła do grona uczestników europejskich pucharów i ponownie mierzy się z klasowymi zespołami oraz gwiazdami światowego formatu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Diodowa reklama z wizerunkiem herbu klubu i hasłem akcji o wymiarach 39 na 71 metrów zaprezentowana została na fasadzie 220 metrowego wieżowca Warsaw Spire. Elektroniczne banery promujące czwartkowy mecz Legia Warszawa – Leicester City wyświetlono w popularnych miejscach na komercyjnej mapie stolicy: Hotelu Marriott, Placu Unii Lubelskiej, Dworcach Warszawa Centralna, Warszawa Śródmieście i Warszawa Wschodnia i Metrze Świętokrzyska. Reklamy z charakterystyczną identyfikacją wizualną w barwach rozgrywek były emitowane również na nośnikach elektronicznych LED City przy stołecznych ulicach i w pojazdach komunikacji miejskiej. W ramach kampanii hasło „Powodzenia Legio” zostało wyświetlone na elewacji PGE Narodowego.

Przed meczem z Leicester City klub przygotował własną produkcję video zapraszającą do udziału w meczu i wspólnego przeżywania emocji podczas meczów z czołowymi europejskimi klubami.

Obecnie klub wdraża kolejne elementy strategii kampanii. Efekty będą widoczne wkrótce. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij