Ströer utrzymuje największy pakiet nośników CLP w Gdańsku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ströer utrzymuje największy pakiet nośników CLP w Gdańsku

W wyniku postępowania konkursowego, przeprowadzonego przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni w dniu 27.09.2021, Ströer będzie nadal operatorem największego pakietu 257 wiat przystankowych w Gdańsku.

Zgodnie z wynikami konkursu Ströer będzie dysponował pakietem 524 nośników reklamowych, znajdujących na 257 wiatach przystankowych w Gdańsku. Pakiet ten był największym z 3 oferowanych w postępowaniu Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni. Pozostałe dwa znajdą się w ofercie firm AMS i Synergic (odpowiednio 152 i 55 wiat).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się z wyników konkursu i utrzymania największego pakietu w segmencie Citylight. Gdańsk jest pierwszym miastem, w którym jesteśmy liderem tego formatu, a z uwagi na zapisy Uchwały Krajobrazowej - liderem lokalnego rynku OOH. Największy pakiet nośników w wiatach daje nam możliwość zrealizowania efektywnych kampanii, zarówno zasięgowych, jak i tych targetowanych na poszczególne dzielnice miasta – mówi Andrzej Magdziak, CEO Ströer.

To kolejne rozszerzenie oferty Ströer o nośniki Citylight w ostatnim czasie. W 2019 roku firma przejęła pakiet nośników na poznańskich wiatach przystankowych oraz w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym w Warszawie. Uwzględniając nośniki w warszawskim Metrze, łącznie w ofercie Ströer znajduje się ponad 2300 powierzchni CLP.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij