Rejestracja na trzecią edycję konferencji Pozitive Technologies trwa!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rejestracja na trzecią edycję konferencji Pozitive Technologies trwa!

Rejestracja na kolejną edycję Pozitive Technologies trwa! Wydarzenie dla specjalistów z branży IT odbędzie się 18 listopada. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona. Konferencja od 3 lat powstaje z inicjatywy Miasta Poznania we współpracy z poznańskimi partnerami.

Na stronie pozitive.tech dostępna jest rejestracja na konferencję Pozitive Technologies 2021! Tegoroczna edycja podąża z duchem technologicznych nowości i porusza wszystkie najważniejsze, a także najbardziej aktualne tematy z branży IT. Organizowana jest w partnerstwie z firmami technologicznymi z Poznania. Celem wydarzenia jest zebranie w jednym miejscu ogólnopolskich społeczności IT i lokalnych środowisk związanych z nową technologią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Organizatorzy zaprosili do współpracy najlepszych ekspertów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, a także doświadczeniem zawodowym. Dzięki nowoczesnej platformie eventowej, wydarzenie zostanie przeprowadzone w formule online, a uczestnicy z całej Polski będą mogli wziąć w nim udział. Warto zarejestrować się już teraz, ponieważ liczba bezpłatnych biletów na konferencję jest ograniczona.

18 listopada cała uwaga sektora IT i nowych technologii zostanie skupiona na jednodniowym branżowym wydarzeniu. W programie konferencji zostało zaplanowanych 5 ścieżek tematycznych, takich jak Big Data, Business, DevOps, Mobile oraz Security. Na scenie wystąpi niespełna 60 prelegentów, którzy przedstawią 50 prezentacji i wystąpią w 2 debatach.

– Zeszłoroczna edycja bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, a zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Cieszymy się, że Poznań przyciąga społeczności ekspertów z całej Polski, którzy związani są z branżą IT. Uczestnicy docenili merytoryczny charakter konferencji, dobór tematów i wysoki poziom prelekcji. Liczymy na to, że również w tym roku specjaliści sektora technologicznego licznie zgromadzą się na platformie eventowej, uczestnicząc w naszej konferencji – mówi Katarzyna Sobocińska, zastępczyni dyrektora w Biurze Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania.

Poznań nowoczesnym ośrodkiem technologicznym

Z najnowszego raportu przygotowanego przez Miasto Poznań i ManpowerGroup „Potencjał inwestycyjny sektora IT w Poznaniu 2021” wynika, że w stolicy Wielkopolski istnieje ogromny technologiczny potencjał. Wiele poznańskich firm z sukcesem realizuje międzynarodowe projekty z sektora IT i nowych technologii. Wspomniany raport wskazuje, że w Poznaniu liczba studentów w sektorze IT wynosi obecnie 6000. Według danych GUS, na terenie Wielkopolski można znaleźć niemal 9000 firm z ogólnie pojętego sektora ICT, w tym także przedsiębiorstwa z usługami informatycznymi. Wszystko wskazuje na to, że rozwój ten nie będzie spowalniał. Wręcz przeciwnie – eksperci sugerują, że zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie oraz ich usługi nieustannie wzrasta, zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

Głównym organizatorem Pozitive Technologies 2021 jest Miasto Poznań, Biuro Obsługi Inwestorów. Partnerem strategicznym jest sieć sklepów Żabka. Partnerami są także m.in. Capgemini, SONALAKE, Summ-IT, Fandom, GFT, EGNYTE, Merixstudio oraz Sollers Consulting.

Rejestracja na konferencję dostępna jest pod adresem pozitive.tech.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij