Zmiany w zarządzie Lidl Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w zarządzie Lidl Polska

Lidl Polska ogłasza zmiany w strukturach swojego Zarządu. Od października br. nowym członkiem zarządu ds. zakupów będzie Wojciech Grohn, związany z Lidlem od 18 lat.

Priorytetem Lidl Polska jest zapewnianie klientom wysokiej jakości artykułów, w niskiej, lidlowej cenie, wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Sieć jest też wsparciem dla eksportu będącego platformą wzrostu polskich przedsiębiorstw. Sukces marki Lidl to przede wszystkim zasługa pracowników, o warunki pracy których firma dba z największą starannością. Aktualnie Lidl Polska zatrudnia ponad 24 000 osób na terenie całego kraju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wojciech Franciszek Grohn, dotychczasowy członek zarządu w Lidl Litwa, dołączy do Zarządu Lidl Polska. Zastąpi tym samym Piotra Rogowskiego, który obejmie stanowiskow międzynarodowych strukturach Lidla i odpowiadać będzie za obszar zakupów na 11 rynkach m. in. w: Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach, Słowacji, a także na Węgrzech, Litwie oraz Łotwie.

– Cieszę się niezmiernie, że do Zarządu Lidl Polska dołączy Wojciech Grohn, dotychczasowy członek zarządu ds. Zakupów w Lidl Litwa. Jestem pewien, że jego wiedza i zaangażowanie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej marki. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu pracy w Lidlu, zna świetnie specyfikę działania naszej firmy. Jednocześnie serdecznie gratuluję Piotrowi Rogowskiemu. Piotr odpowiadał przez ostatnie 20 lat za holistyczne kształtowanie asortymentu Lidl Polska oraz strategię marketingową, aktualnie zaś jego wiedza i doświadczenie wspierają rozwój obszaru zakupów Lidla na 11 rynkach w Europie. Piotrowi i Wojciechowi życzę wielu kolejnych sukcesów oraz satysfakcji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – mówi Włodzimierz Wlaźlak, prezes zarządu Lidl Polska.

Wojciech Franciszek Grohn swoje pierwsze kroki w karierze stawiał w bankowości Vereins und Westbank AG. Jest związany z Grupą Schwarz od 2003 roku. Przez 10 lat rozwijał swoje doświadczenie w obszarze Zakupów Food i Non Food w Lidl Polska, a od 2014 roku w Lidl Litwa jako członek zarządu. Aktywnie wspierał rozwój i ekspansję spółki na nowym rynku, gdzie w 2016 roku otwarto pierwsze sklepy sieci. Płynnie posługuje się trzema językami.

Piotr Rogowski z Lidlem związany od 20 lat. W Zarządzie Lidl Polska odpowiadał za cały pion zakupów – holistyczne zarządzanie asortymentem, strategie marketingowe i promocyjne, rozwój e-commerce, relacje z dostawcami. W latach 2013-2015 pracował w ramach międzynarodowych struktur pionu zakupów. Od października 2021 objął stanowisko w  międzynarodowych strukturach Lidla i  odpowiadać będzie za obszar zakupów na 11 rynkach m. in. w: Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach, Słowacji, a także na Węgrzech, Litwie, oraz Łotwie. Jest absolwentem Internationales Hochschulinstitut Zittau oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Płynnie posługuje się trzema językami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij