x-kom przygotował spot reklamowy poświęcony swoim doradcom

x-kom przygotował spot reklamowy poświęcony swoim doradcom

Zadowolony pracownik to zadowolony klient! Tak powinno brzmieć motto każdego sklepu, w którym konsument może skorzystać z konsultacji z profesjonalnym doradcą. Oglądając nową zabawną reklamę x-komu odnosimy wrażenie, że marka faktycznie docenia swoich pracowników i ich zaangażowanie.

Akcja spotów reklamowych sieci sklepów x-kom zazwyczaj rozgrywa się w salonie sprzedaży – marka nie raz już udowodniła, że z krótkich scenek przedstawiających zwykłą rozmowę z klientem można wycisnąć naprawdę bardzo zabawny i zaskakujący materiał promujący produkty i usługi sklepu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie inaczej jest tym razem – x-kom ponownie zabiera nas do wnętrza swojego sklepu i tym razem pokazuje, jak reagują tamtejsi doradcy np. na próbę sprzedaży zakończoną powodzeniem. 

– Doradziłem mu taki, że i do gierki, i do tabelki!

– A jak się z promki ucieszył!

– I gadało się tak dobrze, że odbierze osobiście.

– Wooow!

– Pamiętam swojego pierwszego klienta, któremu doradziłem, jakby to było wczoraj!

– Mordo, to było wczoraj.

To tylko niektóre z dialogów, które nie tylko mają pokazywać luźne i bezpośrednie podejście doradców do swoich klientów (użyty język potoczny), ale także obrazować entuzjazm doradców sklepu, którzy zawsze z dużym zaangażowaniem podchodzą do swojego klienta. W spocie widzimy również, że doradcy wzajemnie sobie kibicują i wspólnie cieszą się ze swoich sukcesów sprzedażowych. Prawdziwy team work!

PS 

Jakiś czas temu x-kom organizował turniej Minecrafta. Sklep zachęcał do wzięcia udziału całe rodziny – robił to w kilkuminutowym spocie, w którym głosu użyczyła sama Krystyna Czubówna.

PS 2

Finansowo swoich pracowników docenia Lidl Polska - to jedna z pierwszych sieci handlowych w Polsce, która oferuje pracownikom swoich sklepów i magazynów dodatkowe benefity, które przysługują za pracę podejmowaną w niedziele.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij