15 października startuje akcja społeczna „Badaj piersi! #ToNieRocketScience” Fundacji Onkologicznej Rakiety

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
15 października startuje akcja społeczna „Badaj piersi! #ToNieRocketScience” Fundacji Onkologicznej Rakiety

Coraz więcej kobiet ma już świadomość, że należy się badać samodzielnie, chodzić na badania profilaktyczne, ale… wciąż zbyt mało kobiet naprawdę to robi. Nie wiedzą jak się badać, co ile, czy lepiej samemu, kiedy pierwsze USG, kiedy mammografia… Dlatego Fundacja Onkologiczna Rakiety startuje z akcją To Nie Rocket Science! To nie jest fizyka kwantowa! To wiedza, która powinna być dostępna dla każdej kobiety.


Już w najbliższy piątek 15 października zalejemy Instagram falą… piersi! Młodych, dojrzałych, dużych, małych, sztucznych, naturalnych, szpiczastych, okrągłych, każdego rodzaju! Pokażemy, że każda kobieta powinna się badać! Zaprosimy kobiety do zrobienia zdjęcia swoich piersi i udostępnienia ich z hashtagiem #tonierocketscience.

Dowiedz się więcej, jak wziąć udział w akcji #ToNieJestRocketScience ?

  1. Zrób zdjęcie swoich piersi – z głębszym dekoltem, w staniku, bez, zasłoniętych dłońmi, odsłoniętych. Jeśli wybierzesz odważniejsze zdjęcie – zakryj kluczowe miejsca elementem graficznym np. załączoną rakietą, nie chcemy banów od Instagrama :)
  2. Pobierz załączoną do maila grafikę rakiety na telefon i zamieść ją na swoim zdjęciu, dodając hashtag #tonierocketscience i oznaczenie profilu Instagramowego @tonierocketscience
  3. 15 października zamieść zdjęcie w relacji / poście na swoim Instagramie i zaproś do udziału w naszej akcji!

W piątek 15.10. zostanie uruchomiona specjalna dedykowana podstrona akcji www.tonierocketscience.pl, na której będzie można znaleźć informacje odnośnie samobadania, kalendarz badań profilaktycznych, odpowiedzi na zadawane najczęściej pytania etc.

Pierwsze 50 zdjęć z hashtagiem akcji Fundacja nagrodzi upominkiem, zaś każda z ambasadorek akcji otrzyma od fundacji książkę "RAKIETY. Pięknem w raka" ze specjalną dedykacją i podziękowaniem za udział w akcji :)

Za przygotowanie konceptu kampanii „Badaj piersi! #ToNieRocketScience” odpowiada agencja Focus Nation. Agencja współpracuje z Fundacją Onkologiczną Rakiety od 2020 roku, wspierając jej działania brandingowe i komunikacyjne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij