11. edycja Filmteractive Festival już 26 października

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
11. edycja Filmteractive Festival już 26 października

Wielu ekspertów uważa, że rok 2020 i 2021 to czas, w którym wreszcie możemy mówić o rewolucji cyfrowej, pozwalającej zbudować przewagę konkurencyjną oraz znacząco poszerzyć skalę i zasięg działań. Przemysły kreatywne nie pozostały w tyle, wykorzystując nowe możliwości. W jaki sposób? Dowiemy się podczas 11. edycji Filmteractive Festival – wydarzenia, które prezentuje trendy, nowe technologie i inspirujące projekty. Tegoroczna edycja odbędzie się online w dniach 26-28.10.2021.


Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

11. edycja Filmteractive ponownie odbędzie się w Internecie – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Wśród zaproszonych gości jest aż 20. ekspertów z Polski i ze świata, w tym osoby związane ze światem biznesu oraz sztuki: Leslie Shannon (Kierowniczka działu Ecosystem and Trend Scouting, Nokia); Adam Nowakowski (Creative Agency Partner / Facebook (region CEE); Chris Ume (Współzałożyciel Metaphysic.ai i jeden z czołowych twórców deepfake); Ollie Rankin (Dyrektor kreatywny XR i Real-time, aktywista, futurysta); Pearlyn Lii (współzałożycielka nonstudio, Dyrektorka kreatywna, artystka, projektantka); Krzysztof Pachulski (Ewangelista Unreal Engine w Epic Games).

W programie wydarzenia nie zabraknie:

  • projektów, o których mówi cała branża;
  • wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;
  • tematów: AI, NFT, metaverse, deepfake, VR/AR/XR, Unreal Engine;
  • najciekawszych danych;
  • wiedzy eksperckiej;
  • informacji o możliwościach finansowania projektów;
  • okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń. Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

Facebook: www.facebook.com/FilmteractiveFestival
Instagram: www.instagram.com/filmteractivefestival/
YouTube: www.youtube.com/user/Filmteractive
Twitter: twitter.com/Filmteractive
LinkedIn: www.linkedin.com/company/filmteractive

Organizator: Fundacja Media Klaster
Współorganizatorzy: Łódzkie Centrum Wydarzeń, Creative Europe Desk Polska
Partnerzy strategiczni: Łódź, Welcome | Digital Services, Szkoła Filmowa w Łodzi, Facebook
Partnerzy: The Branded Content Marketing Association (BCMA), Szczypta, vnLab, miptv, mipcom, Fundacja Digital Poland, Festiwal Cyfryzacji
Partnerzy medialni: NowyMarketing, SocialPress, marketinglink.pl, Media Marketing Polska, TELE PRO, TV Toya, Radio Łódź, TVP3 Łódź
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij