Rusza kampania Capgemini „Get the future you want”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza kampania Capgemini „Get the future you want”

– Przyszłość jest w Twoich rękach, a odpowiedzialna organizacja potrafi w umiejętny sposób wspomóc jej rozwój – to główne przesłanie nowej kampanii Capgemini. W jej ramach można nie tylko rozwinąć nowe perspektywy zawodowe, ale także wygrać nietypowe nagrody.

Jak podkreślają przedstawiciele marki Capgemini, hasło „Get the future you want” skierowane jest zarówno do przedsiębiorstw poszukujących partnera biznesowego, któremu mogą zaufać, jak i do osób kształtujących swoją karierę zawodową i pragnących pracować dla odpowiedzialnej organizacji, która oferuje narzędzia wspierające rozwój. W ramach kampanii Capgemini Polska, która rozpoczyna się w październiku 2021 i trwać będzie do kwietnia 2022, zaplanowano szereg wewnętrznych oraz zewnętrznych aktywności nakierowanych głównie na aktualnych i potencjalnych pracowników. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co łączy lot Boeingiem z rozwojem kariery? 

Pierwszą z aktywności realizowanych w ramach kampanii, jest konkurs „Career without gravity”. Za kreatywne uzasadnienie swojej wizji przyszłości w Capgemini, można w nim wygrać niestandardowe nagrody, m.in. lot w stanie nieważkości, lot Boeingiem oraz loty w tunelu aerodynamicznym. Mechanizm konkursu to trzy proste kroki: kandydaci wybierają jedną z ofert pracy dostępnych na stronie capgemini.com/pl-pl/jobs, następnie w oparciu o nią przygotowują film z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego chcę dołączyć do Capgemini jako…” . W ostatnim kroku wysyłają CV wraz z filmem lub linkiem do niego oraz wskazaniem oferty, do której się odnosi, na adres [email protected] Konkurs będzie wspierany m.in. działaniami w mediach społecznościowych, w ramach współpracy z uczelniami wyższymi czy aktywnościami reklamowymi, a jego rozstrzygnięcie planowane jest na połowę stycznia 2022 r. Kolejne odsłony kampanii „Get the future you want” zaplanowane są na początek 2022 roku i będą pogłębiać przesłanie hasła, w obszarach takich jak human stories dotyczące pasji i wyzwań, jakie pomaga rozwijać Capgemini swoim pracownikom, a także równość i inkluzywność.

Przyszłość według Capgemini 

„Get the future you want” to hasło, którego wdrażanie Capgemini rozpoczęło globalnie już rok temu. Odzwierciedla ono elementy ważne dla wizerunku firmy: pozycję biznesową, wieloletnie doświadczenie technologiczne oraz inwestycje w pracownika. Podkreśla także zaangażowanie organizacji na rzecz integracji i zrównoważonego rozwoju. 

– Hasło „Get the future you want” jest odzwierciedleniem aktualnej strategii Capgemini. Odnosi się ono jednocześnie także do wyzwań, jakie stoją przed ludźmi we współczesnym świecie. Szybka transformacja cyfrowa i następujące przemiany wymagają od każdego z nas refleksji na temat tego, jak możemy wykorzystywać dostępne narzędzia i technologie do kształtowania przyszłości, by była ona zrównoważona i pełna otwartości. Kampania i związane z nią działania komunikacyjne mają na celu pokazanie naszym zespołom, obecnym i przyszłym pracownikom, że zmiana może pójść w pożądanym przez nich kierunku, a my pomożemy im ją osiągnąć. Organizując konkurs „Career without gravity”, chcieliśmy z kolei pokazać, że kariera w Capgemini niesie ze sobą wiele możliwości dla pracowników oraz kandydatów, a razem z nami mogą rozwijać się praktycznie bez ograniczeń, w stronę której chcą. Wizja konkursu wynika więc bezpośrednio z hasła „Get the future you want”– mówi Magdalena Dorożyńska, brand communication & CSR manager w Capgemini Polska. 

Działania na rzecz rozwoju pracowników 

Warto przypomnieć, że w całej Polsce Capgemini zatrudnia już ponad 10 tysięcy specjalistów w swoich oddziałach zlokalizowanych w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Opolu, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Firma od lat nagradzana jest za działania na rzecz pracowników. W 2021 roku otrzymała m.in. tytuł Top Employer 2021. 

– Technologia jest obecnie kluczowym czynnikiem umożliwiającym niemal każdą transformację biznesu i społeczeństwa. Jednak z tym potencjałem wiąże się wielka odpowiedzialność za wykorzystanie go w odpowiedni sposób. Klienci muszą wiedzieć, że mają po swojej stronie partnera, który pomoże im zdefiniować swoją przyszłość i urzeczywistnić ją właśnie dzięki pracownikom Capgemini, którzy w swoich działaniach na co dzień wykorzystują nowe technologie. Pracownikom pomagamy z kolei zdefiniować karierę i osiągnąć cele osobiste. Na tym się obecnie skupiamy: aby pomóc naszym klientom, naszym ludziom i naszym społecznościom uzyskać taką przyszłość, jakiej chcą. Kampania „Get the future you want” doskonale się w to wpisuje. Zapraszamy serdecznie do udziału w niej – podsumowuje Gabriela Plencler-Borecka, employer branding process lead w Capgemini Polska.

Więcej szczegółów na temat hasła oraz kampanii Capgemini i konkursu znaleźć można na stronie Capgemini w wersji polskiej i angielskiej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij