Pożywna kanapka i polskie jabłko gratis – Żabka zaprasza na śniadanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pożywna kanapka i polskie jabłko gratis – Żabka zaprasza na śniadanie

Śniadanie uznawane jest za najważniejszy posiłek w ciągu dnia. W porannym pośpiechu nie zawsze jednak mamy czas, by przygotować dla siebie i bliskich pożywny posiłek. Z gotowym rozwiązaniem przychodzi sieć sklepów Żabka, a teraz do każdej kanapki swojej marki własnej dodaje gratis jabłko.

Tomcio Paluch to pożywne i bogate w składniki: bagietki, kajzerki, bajgle oraz kanapki trójkątne. Ich podstawą jest dobrej jakości pieczywo – zarówno jasne, jak i z ziarnami. Wszystkie kanapki zachowują świeżość dzięki szczelnemu opakowaniu, które umożliwia też wygodne zjedzenie śniadania w drodze do pracy lub szkoły.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda kanapka Tomcio Paluch to przemyślana kompozycja składników starannie wyselekcjonowanych i pochodzących od sprawdzonych dostawców. W sklepach Żabka znaleźć można kanapki wegetariańskie lub mięsne, ostre lub łagodne. Największą popularnością cieszą się bagietki Tomcio Paluch Hot Strips, czyli kanapki z kurczakiem w chrupiącej panierce, sałatą i majonezem.

Do każdej kanapki Tomcio Paluch do 9 listopada br. Żabka dodaje pochodzące z polskich sadów jabłko Gala. Owoc ten jest kruchy, słodki i bardzo soczysty, ma kremowy miąższ. Świetnie sprawdzi się jako jedna z pięciu porcji owoców i warzyw, zalecanych dziennie przez Światową Organizację Zdrowia.

Regulamin akcji znaleźć można na stronie zabka.pl 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij