Sejm mierzony technologią

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sejm mierzony technologią

Sejmomierz.pl – ponadpartyjna aplikacja, która w łatwy sposób pozwala kontrolować pracę posłów i posłanek. Wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić, jak parlamentarzysta, na którego oddaliśmy głos, wywiązuje się ze swojego mandatu. Niezależnie od tego, czy należy do prawicy, czy do lewicy.

Wystarczy kilka kliknięć

Właśnie dlatego powstał Sejmomierz. Po raz pierwszy w jednym miejscu (sejmomierz.pl), w wyjątkowo intuicyjnej formie, zebrane zostały najważniejsze informacje na temat aktywności posłów. Dzięki algorytmom, które automatycznie analizują tysiące danych ze stron sejmowych, można w łatwy i przejrzysty sposób dowiedzieć się, jak naprawdę pracuje polski Sejm oraz poszczególni posłowie. Na interaktywnej mapie sprawdzimy, jak rozkłada się poselska aktywność w całym Sejmie. Wystarczy kilka kliknięć w przeglądarce na smartfonie, by odnaleźć posła, który nas interesuje. Niezależnie od tego czy jest on z partii rządzącej, czy opozycyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy obywatel powinien wiedzieć, jak spisuje się parlamentarzysta z naszego miasta czy regionu. Czy bierze udział we wszystkich głosowaniach. Odpowiedź na te pytania mamy teraz pod ręką. W naszym smartfonie. Można je sprawdzić tak łatwo jak pogodę w aplikacji czy nowe posty w mediach społecznościowych. A jeśli wiemy, że nasz poseł nie zajmuje się problemem, który obiecał rozwiązać, to dzięki aplikacji możemy go zaczepić za pomocą linku do jego mediów społecznościowych.

Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych pod adresem: sejmomierz.pl. Za funkcjonalność i komunikację aplikacji odpowiada agencja Grey. Pieczę nad stroną merytoryczną aplikacji będzie sprawować Stowarzyszenie 61/MamPrawoWiedziec.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij