W najnowszej kampanii Carrefour zapowiada gwiazdkowe prezenty dla każdego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W najnowszej kampanii Carrefour zapowiada gwiazdkowe prezenty dla każdego

Wystartowała nowa kampania gwiazdkowej oferty Carrefoura – „Dla każdego coś wymarzonego”. To kolejna odsłona działań sieci, w której poza promocją szerokiej oferty zabawek i upominków Carrefour celebruje i wspiera różnorodność oraz wolność wyboru.

Główną oś kampanii stanowi telewizyjny spot reklamowy. Klip został przygotowany jako manifest, w którym marka celebruje różnorodne zainteresowania i nawet najbardziej nietypowe dziecięce marzenia. Przesłaniem spotu jest zapewnienie, że w najbliższe święta oczekiwania najmłodszych mogą zostać spełnione dzięki szerokiej i równie różnorodnej ofercie Carrefour.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W Carrefourze wierzymy, że poprzez pielęgnowanie indywidualności dzieci budujemy lepszą przyszłość dla wszystkich. Taką, w której każdy może czuć się dobrze, będąc po prostu sobą. Jako sieć sklepów realizujemy to poprzez rozszerzanie naszej oferty. Tak, by adresowała najróżniejsze potrzeby naszych klientów. Jako reklamodawca zaś staramy się prezentować w pozytywnym świetle różnorodne życiowe postawy. Również takie, które nie wpisują się w utrwalony stereotyp – tłumaczy Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, II, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska.

Kampania rozpoczęła się 2 listopada. W ramach działań został wyprodukowany 30-sekundowy spot wizerunkowy oraz 15-sekundowe spoty produktowe. Ich dopełnieniem są specjalnie opracowane materiały POS oraz informacje przedstawione w katalogach handlowych. Koncept strategiczny, idea kreatywna oraz materiały do kampanii zostały przygotowane przez agencję Saatchi & Saatchi. Materiały w kanałach digital i social media przygotowała Agencja K2 Create. Spoty telewizyjne, w reżyserii Martyny Iwańskiej, wyprodukowało Dynamo. Za postprodukcję odpowiedzialny był Prodigious.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij