Nowa piosenka Adele w świątecznej reklamie Amazon

Nowa piosenka Adele w świątecznej reklamie Amazon

Amazon ruszył ze świąteczną kampanią „Kindness, the greatest gift”. Reklama, okraszona brzmieniem utworu Adele z jej najnowszej płyty, podkreśla, jak ważna jest życzliwość w trudnych, pandemicznych czasach.

Fani na całym świecie czekali aż sześć lat na kolejny krążek brytyjskiej piosenkarki Adele. Jego promocja przybrała nietypowy charakter, gdy na światowych zabytkach pojawiły się tajemnicze wizualizacje i billboardy zwiastujące pojawienie się „Trzydziestki”. Na kilka dni przed premierą czwartej solowej płyty Adele, która ukaże się 19 listopada, Amazon daje fanom artystki przedsmak tego, co znajdą w albumie „30”. Piosenka „Hold on” pojawiła się premierowo w najnowszej reklamie giganta e-commerce. W klipie nie pojawia się postać samej artystki, jednak słyszymy w nim fragmenty jej sześciominutowego utworu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świąteczna reklama Amazona zwraca uwagę na moc, jaką niesie ze sobą życzliwość wobec drugiego człowieka. To właśnie ona zostaje określona jako „największy podarunek”.

Spot przedstawia młodą kobietę podczas wykonywania jej codziennych czynności takich jak pokonanie drogi przez zatłoczone miasto, udział w zajęciach akademickich czy wieczorne wyjście z przyjaciółmi. W trakcie tych wydarzeń dziewczyna doświadcza jednak przypływów lęku i smutku. Amazon w swoim nowym spocie zwraca uwagę na aktualną, otaczająca nas rzeczywistość, w tym problem narastającego w ludziach niepokoju, który pojawia się zwłaszcza w czasach pandemicznych. Historia ukazana w reklamie niesie znany, lecz uniwersalny przekaz o tym, że to małe gesty, zrozumienie i życzliwość mają największe znaczenie.

Za przygotowanie kampanii Amazon „Kindness, the greatest gift” jest odpowiedzialna brytyjska agencja Lucky Generals, która zrealizowała także poprzednie świąteczne reklamy Amazona oraz reklamy promujące Super Bowl.

PS
Do obecnych realiów postanowiła odnieść się marka YES w swojej najnowszej kampanii oddającej hołd kobiecej sile. Reklama biżuterii stała się manifestem marki świadomej w dobie cancel culture

PS 2
W ramach globalnej kampanii „ReadsAmazon", Amazon wspólnie z fundacją Zaczytani.org podjął działania na rzecz promowania czytelnictwa. 

PS 3
„Reklama, bez której nie wyobrażam sobie Świąt” – najlepsze reklamy świąteczne wszech czasów według ekspertów. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij