„ADATA Creates Legends” – kampania oraz konkurs dla twórców i artystów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„ADATA Creates Legends” –  kampania oraz konkurs dla twórców i artystów

ADATA startuje z najnowszą kampanią promującą produkty nowej generacji i przygotowuje konkurs na Instagramie, w którym można wygrać najnowsze pamięci DDR5, dysk z serii LEGEND 750 oraz kultowy SE800.

Weź udział w konkursie ADATA Creates Legends

ADATA w ramach kampanii Creates Legends stawia na twórców, artystów i profesjonalistów, promując tym samym nowe linie produktów tj. dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii ADATA LEGEND, moduł pamięci ADATA DDR5-4800 oraz karta ADATA Premier Extreme SDXC SD 7.0 Express Card. W ramach kampanii producent przygotował konkurs, w którym twórcy, a zarazem użytkownicy Instagrama, mogą popisać się swoją kreatywnością.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą stworzyć własną, unikalną tapetę na telefon i udostępnić post z hashtagiem #AdataCreatesLegends oraz oznaczyć @adataglobal i @mister_fred_berlin. Autorzy najbardziej interesujących propozycji będą mieli szansę wygrać moduł pamięci ADATA DDR5-4800 16GB U-DIMM, dysk półprzewodnikowy LEGEND 750 PCIe 3.0 M.2 2280 lub zewnętrzny dysk półprzewodnikowy SE800. Konkurs na Instagramie potrwa od 10 listopada do 10 grudnia 2021 roku.

Poznaj produkty z serii ADATA Creates Legends

Dyski SSD ADATA LEGEND 740 i 750 wykorzystują PCIe Gen3 x4 i NVMe 1.3, zapewniające stałe prędkości odczytu i zapisu, odpowiednio do 2500/2000 i 3500/3000 MB na sekundę, dając twórcom i innym osobom wydajność, która pozwoli pracować im bez ograniczeń. Ich specyfikacje M.2 2280 obsługują najnowsze platformy Intel i AMD, umożliwiając tworzenie i produkcję  na najnowszych komputerach, w tym stacjonarnych i laptopach. Dla użytkowników poszukujących jeszcze większego wzrostu wydajności, LEGEND 840 korzysta z PCIe Gen4 x4 i NVMe 1.4, oferując prędkości odczytu i zapisu do 5000/4500 MB na sekundę.

Moduł pamięci ADATA DDR5-4800 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej w zakresie wydajności pamięci. Zapewnia on większą przepustowość na rdzeń procesora i osiąga częstotliwości do 4800MT/s. Struktura DDR5 DRAM pozwala na zwiększenie ilości grup i banków pamięci. Obecnie dostępne są pojemności: 8, 16 lub 32 GB, w przyszłości przewiduje się je jeszcze zwiększyć. Co więcej, pamięć wyposażona jest w układ PMIC (Power Management Integrated Circuit) oraz ECC (Error Correcting Code), co zapewnia optymalną stabilność systemu.

Dzięki najnowszej specyfikacji SD 7.0, karta ADATA Premier Extreme SD 7.0 Express Card daje użytkownikom rewolucyjną kartę pamięci, która obsługuje PCIe i NVMe, dzięki czemu bardziej przypomina mini SSD. Dzięki obsłudze PCIe Gen3 x1 i NVMe, karta ta zapewnia wydajność odczytu i zapisu do 800/700MB/s, czyli około 1,5 raza szybciej niż dyski SSD SATA. W porównaniu z kartami SD UHS-II i SD UHS-I jest to odpowiednio około 2,7 i 8 razy szybciej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij