„Wola się zmienia” – niezwykła wystawa prac konkursowych na terenie Browarów Warszawskich

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Wola się zmienia” – niezwykła wystawa prac konkursowych na terenie Browarów Warszawskich

Wola jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Dynamikę tych zmian uchwycili uczestnicy konkursu „Wola się zmienia” organizowanego przez Browary Warszawskie we współpracy z Nową Warszawą. Pod konkursowym hasztagiem pojawiło się ponad 320 zdjęć.

Nowoczesna architektura oraz nowe funkcje szybko rozgościły się na Woli, jednej z największych dzielnic Warszawy. Dzielnica odzyskuje całe kwartały, które na lata były zapomniane, czego przykładem są Browary Warszawskie. Inwestycja, która ożywiła blisko 4,5-hektarowy pofabryczny fragment Woli, dziś przyciąga świetnie skomponowaną ofertą gastronomiczną i usługową. Nowe budynki, które powstały w sąsiedztwie pieczołowicie zrewitalizowanych historycznych obiektów naturalnie wpisały się w krajobraz dzielnicy. To właśnie ta zmiana wolskiego krajobrazu stała się inspiracją do organizacji konkursu fotograficznego „Wola się zmienia”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wiele ze zgłoszonych prac obejmowało nowy wolski kwartał, jakim są Browary Warszawskie, ale nie zabrakło także zdjęć, m.in. z Ronda Daszyńskiego – wysokościowego centrum Warszawy. Na zdjęciach zobaczyć można było te nowoczesne, jak i pełne kontrastów ujęcia.

Prace można było zgłaszać od 19 października do 2 listopada oznaczając je konkursowymi #wolasiezmienia. W ramach konkursu wyłoniono 16 finalistów, których prace w dużym formacie pojawiły się na outodoorowej wystawie wzdłuż woonerfu Haberbuscha i Schielego. Wystawę na terenie Browarów Warszawskich można podziwiać do końca listopada.

Pierwsze miejsce zajął Michał Karpa @karpik_visuals.

Drugie miejsce zajął Artur Brzozowski @art_brzo. 

Trzecie miejsce zajął Mariusz Majewski @funkyspion.

Wręczenie nagród odbyło się oczywiście na terenie Browarów Warszawskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij