ActiveMobi wchodzi na polski rynek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ActiveMobi wchodzi na polski rynek

Stworzony przez rodzimą firmę kreator mobilnych stron internetowych dostosowanych do wyświetlania na smartfonach i tabletach, debiutuje właśnie na polskim rynku

ActiveMobi działała od kilku lat na rynkach w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Turcji i krajach Ameryki Południowej. Kreator umożliwia tworzenie profesjonalnych i funkcjonalnych stron mobilnych bez znajomości programowania. To narzędzie skierowane głównie do małych i średnich firm, które w ciągu kilku minut moga stworzyć stronę mobilną swojej firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ActiveMobi oferuje również tzw. program partnerski, bazujący na platformie, dzięki której firmy takie jak agencje interaktywne, PR oraz social media mogą pod własną marką tworzyć oraz sprzedać swoim klientom profesjonalne strony mobilne.

– Już w tym roku ilość urządzeń mobilnych na świecie przekroczy liczbę komputerów stacjonarnych i laptopów. To sprawi, że ruch w sieci generowany przez mobilne urządzenia przekroczy ruch pochodzący z komputerów stacjonarnych. Nadchodzi era mobile. Tak jak kilkanaście lat temu każdy biznes zakładał swoją stronę www, tak niedługo oferta firmy będzie musiała być w przystępny sposób obecna on–line na smartfonach i tabletach - mówi Grzegorz Miśta, dyrektor marketingu ActiveMobi.

ActiveMobi jest częścią e-point S.A. – głównego polskiego internetowego software house.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij