Milion punktów PAYBACK do zdobycia w loterii Kaufland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Milion punktów PAYBACK do zdobycia w loterii Kaufland

Wymieniając punkty podczas zakupów, klienci zyskają nie tylko realne oszczędności, ale także szansę na atrakcyjne nagrody. W loterii promocyjnej „Wymieniaj-wygrywaj" co 20. transakcja wygrywa zwrot wymienionych punktów, a w finałowym losowaniu można zdobyć aż milion punktów PAYBACK.

Uczestnictwo w programie PAYBACK stwarza klientom sklepów Kaufland okazję do dodatkowych oszczędności podczas zakupów. Na najbliższe tygodnie sieć zaplanowała akcje, dzięki którym użytkownicy kart PAYBACK jeszcze łatwiej zwiększą liczbę zgromadzonych punktów. 18 listopada startuje loteria promocyjna „Wymieniaj-wygrywaj”, w której klienci mogą wygrać zwrot punktów, które wymienili na zakupy w sklepach Kaufland. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy posiadacze zarejestrowanych kart PAYBACK, którzy wymienią podczas zakupów co najmniej 100 punktów. Szanse na zwrot są spore, ponieważ w loterii wygrywa co dwudziesta transakcja. Aby dołączyć do loterii i sprawdzić, czy dana transakcja okazała się zwycięska, należy odwiedzić stronę: kaufland.pl/wymiana, a uprzednio zapoznać się z dostępnym tam regulaminem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ spośród wszystkich klientów biorących udział w loterii w całym okresie jej trwania (18-30.11.2021) wylosowany zostanie laureat nagrody głównej, który otrzyma milion punktów PAYBACK, czyli równowartość 10.000 zł!

Po wymianie punktów w nadchodzących tygodniach klienci będą mieć też wiele okazji, by w krótkim czasie zebrać je ponownie. Wystarczy, że skorzystają z kuponów dostępnych w aplikacji mobilnej PAYBACK.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij