180heartbeats + JUNG v MATT wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
180heartbeats + JUNG v MATT wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę

Agencja stworzyła narzędzie do przygotowywania oraz podpisywania petycji online na zbudowanej przez siebie stronie internetowej Fundacji.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest największą w Polsce organizacją pozarządową, która chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy psychicznej, fizycznej i wykorzystywania seksualnego. Wspiera także rodziców oraz opiekunów w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich i wychowawczych. Podczas 30 lat swojej działalności przeprowadziła szereg kampanii społecznych, zorganizowała również wiele petycji w walce o godne życie i o sprawiedliwość dla skrzywdzonych dzieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT odpowiadała za stworzenie specjalnego narzędzia umożliwiającego zbieranie internetowych petycji. Dzięki niemu Fundacja może z łatwością tworzyć nowe petycje, a osoby chcące taki dokument podpisać zyskały możliwość wypełnienia go online, bez wychodzenia z domu. Najnowszą, wspólnie stworzoną petycję do ministra zdrowia o rozstrzygnięcie konkursu na prowadzenie wsparcia telefonicznego i online dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym można znaleźć pod adresem: fdds.pl/petycja-do-ministra-zdrowia.html.

To nie pierwsza współpraca agencji z Fundacją. Wiosną tego roku zespół kompetencyjny Tech 180heartbeats + JUNG v MATT wsparł FDDS w przeprowadzeniu internetowej akcji „Wyślij list do Andrzeja Dudy!”, która miała na celu zwrócenie uwagi prezydenta na projekt ustawy dotyczącej systemowej analizy śmiertelnych przypadków krzywdzenia dzieci w Polsce – odpowiednika Serious Case Review (procedura dochodzenia w przypadku zabójstwa dziecka). Za pomocą specjalnej platformy internetowej każdy zainteresowany mógł podpisać apel, który następnie trafiał prosto do prezydenckiej skrzynki. Dzięki tym działaniom wysłane zostały 1893 listy.

Na początku tego roku agencja przygotowała również stronę internetową dla Fundacji z okazji jej 30-lecia. Strona powstała od podstaw i została oparta na Neos CMS. Więcej o procesie jej tworzenia można przeczytać tutaj: 180hb.com/pl/projekty/rok/2021/strona-fdds.html.

Zespół projektowy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę: Design: Michał Koncikowski, Mateusz Michalczyk, Monika Wawrentowicz; Development: Piotr Kamiński, Adam Selwon, Adrian Siulik; Project management: Paweł Klimaszewski, Marcin Gregorczyk, Adrian Jaskulski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij