Actimel prowadzi regionalną kampanię z Minionkami w roli głównej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Actimel prowadzi regionalną kampanię z Minionkami w roli głównej

Na konsumentów czekają cztery poziomy interaktywnej gry mobilnej związane ze światem Minionków – pierwszoplanowych bohaterów nowej kampanii marki. Wszystko po to, by dzieci, bawiąc się, mogły także wspierać swoją odporność. Aktywacja objęła cztery rynki: niemiecki, hiszpański, portugalski i włoski.

Marka dostarczyła na rynek wyjątkową grę mobilną, w której to najmłodsi mają okazję budować swoje umiejętności na czterech różnych polach: równowagi, koncentracji, pamięci i refleksu. Przed konsumentami stoją takie wyzwania jak: balansowanie butelką Actimela, szukanie par (popularne gry pamięciowe memory), pilne obserwowanie zmieniających się butelek czy sprawne reagowanie na pojawiające się na ekranie przedmioty. Każda z gier składa się z kilku poziomów trudności, a postępy można śledzić na wirtualnej tablicy z punktami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dołączenie do zabawy jest niezwykle proste! Wystarczy zakupić na rynku niemieckim, włoskim, hiszpańskim czy portugalskim produkt Actimel KIDS z Minionkami i zeskanować kod QR umieszczony na opakowaniu. Głównym zadaniem najmłodszych jest skompletowanie jak najliczniejszej drużyny Minionków.

Za koncepcją kreatywną, strategię działań, przygotowanie aplikacji mobilnej oraz opracowanie materiałów digital, e-commerce i POS odpowiada VMLY&R Poland. Działania będą prowadzone do końca 2021 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij