SAR i Klub Twórców Reklamy zorganizują warsztaty w celu wsparcia polskich organizacji pozarządowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SAR i Klub Twórców Reklamy zorganizują warsztaty w celu wsparcia polskich organizacji pozarządowych

Inicjatorzy projektu See&Say skierowanego do młodych twórców i uczestnicy – przedstawiciele partnerskich agencji, m. in: VMLY&R, 180heartbeats + Jung von Matt, BBDO opracują podczas 3-dniowego warsztatu w dniach 10-12 grudnia, projekty dla wybranych NGO’s.

Projekt See&Say dla NGO's jest odpowiedzią na szereg potrzeb płynących ze strony obu środowisk zaangażowanych w projekt. Organizacje społeczne na co dzień borykają się z brakiem zasobów niezbędnych do rozwijania swoich działań misyjnych, natomiast z obserwacji przedstawicieli branży komunikacji marketingowej, wynika że ci, często bardzo utalentowani młodzi twórcy, są zupełnie nieprzygotowani do podejmowania pracy w środowisku, w którym chcieliby zdobywać doświadczenie. Młodzi ludzie w swoich wypowiedziach wyjątkowo często podkreślali, że nawiązanie znajomości z osobami działającymi na rynku, a także poznanie specyfiki działalności danej branży są dla nich najważniejszymi korzyściami z projektu See&Say.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczny projekt, który odbędzie się w dniach 10-12 grudnia, ma połączyć potencjał najlepszych młodych artystów z potrzebami NGO’s. Nabór organizacji zainteresowanych udziałem w projekcie odbywa się na ktr.org.pl/artykuly/warsztaty-seesay-dla-ngo.

Młodzi kreatywni pracować będą nad projektami dla wybranych organizacji pozarządowych z różnych obszarów, obejmujących 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ. 4 grupy warsztatowe, składające się z 5-10 uczestników z różnych dziedzin, projektować będą produkty lub tworzyć rozwiązania problemów dla organizacji zgłoszonych do programu. Każda z grup pracować będzie dla 1 wybranej organizacji pozarządowej. 

NGO bez względu na wielkość, a także obszar działania będzie miał możliwość zgłoszenia na  warsztatach See&Say zapotrzebowania na projekty lub rozwiązania. Spośród zgłoszonych podmiotów wybrane zostaną 4 organizacje, dla których będą tworzyć młodzi artyści. Każda z nich będzie mogła wskazać kilka obszarów problematycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij