Wojciech Łubieński prezesem zarządu ALDI w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wojciech Łubieński prezesem zarządu ALDI w Polsce

Wojciech Łubieński, dotychczas pełniący obowiązki prezesa zarządu ALDI w Polsce, od dnia 1 stycznia 2022 roku, zostaje powołany na prezesa zarządu spółki w Polsce.

Wojciech Łubieński został p.o. Prezesa Zarządu ALDI w Polsce w dniu 15 marca tego roku, kiedy Oktawian Torchała, dotychczasowy CEO, został powołany do struktur centrali spółki ALDI w Essen.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cieszę się, że będziemy mogli razem z całym zespołem ALDI rozwijać naszą firmę w Polsce współpracując jednocześnie z koleżankami i kolegami z innych krajów i struktur międzynarodowych. Do końca roku ALDI w Polsce będzie posiadał minimum 200 sklepów zlokalizowanych we wszystkich województwach, a w najbliższych latach chcemy zwiększać liczbę sklepów o minimum 60-70 rocznie. To, co czeka nas w kolejnych miesiącach, to otwarcie drugiego magazynu, który będzie obsługiwał nasze sklepy w północnej Polsce, ale też wiele innych projektów, dzięki którym będziemy wspierać codzienne funkcjonowanie sklepów tak, żeby klienci był zawsze zadowoleni, a pracownicy odczuwali satysfakcję z wykonywanej pracy – powiedział Wojciech Łubieński, p.o. prezesa zarządu ALDI w Polsce. 

Wojciech Łubieński związany jest z ALDI od grudnia 2019 roku, kiedy to objął stanowisko Wiceprezesa i Zastępcy Dyrektora Zarządzającego ALDI w Polsce. Wcześniej pracował w Super-Pharm, na stanowisku Wiceprezesa i Dyrektora Operacyjnego. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij