Świąteczny stream marki La Mania Home po raz pierwszy w tym roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świąteczny stream marki La Mania Home po raz pierwszy w tym roku

W poniedziałek 8 listopada 2021 odbył się pierwszy live na kanale marki La Mania Home zrealizowany przez eventową część Plej w domu Joanny Przetakiewicz. Kolejnego dnia Plej zrealizował stream dla La Mania Fashion z butiku marki przy Moliera 2.

Stream La Mania Home to pierwszy w tym roku świąteczny stream marki, tym bardziej wyjątkowy, że jej właścicielka, Joanna Przetakiewicz, zaprosiła internautów do swojego domu. Bo jak Święta, to musi być po domowemu! Stream zrealizowano przy użyciu 2 kamer w 3 różnych przestrzeniach, a jego bohaterka nie tylko dzieliła się z widzami mnóstwem świątecznych pomysłów, ale też odpowiadała na pytania z czatu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spotkanie z internautami rozpoczęło się w kuchni Joanny, gdzie nie mogło zabraknąć prostych i jednocześnie niezwykle efektownych pomysłów kulinarnych. Następnie podczas rozmowy z Iną z LAB 07 w salonie Joanny, można było zapoznać się z mnóstwem ciekawych inspiracji do wykorzystania w dekoracji stołu świątecznego, gdzie królowała piękna, świąteczna ceramika i porcelana marki La Mania Home. Wisienką na torcie były warsztaty pakowania prezentów prowadzone przez Klaudię z Box of Stories. Warto dodać, że dodatkowym benefitem dla odbiorców streamu był 15% rabatu na zakupy marki La Mania Home – kod Live15 działał od emisji streamu do 10 listopada.

We wtorkowy wieczór odbył się kolejny stream. Tym razem był to modowy live marki La Mania Fashion zrealizowany w butiku przy Moliera 2. Z okazji berries week Joanna Przetakiewicz radziła jak nosić smaczne śliwkowe, wiśniowe kolory w wersji glam. Na kolekcję marka także przygotowała apetyczne 15% rabatu do 11 listopada.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij