Fundacji 4F Pomaga spełnia sportowe marzenia podopiecznych domów dziecka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fundacji 4F Pomaga spełnia sportowe marzenia podopiecznych domów dziecka

Fundacja 4F Pomaga we współpracy z mistrzem olimpijskim i ambasadorem marki Kamilem Stochem ruszają z projektem spełniającym marzenia dzieci z domów dziecka. Dochód ze sprzedaży charytatywnych kartek świątecznych zasili budżet dziecięcych wyjazdów na ferie zimowe.

Zbliża się czas zimowego wypoczynku: sanki, narty, bałwany i kuligi rozpalają dziecięcą wyobraźnię i umilają czas oczekiwania na ferie. Jednak nie wszystkie dzieci mają szansę spełnić marzenia i wyjechać podczas zimowej przerwy w nauce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Postanowiliśmy wykorzystać świąteczny okres – czas składania życzeń i wysyłania kartek świątecznych, by dodatkowo nieść dobro. 1 grudnia ruszył program „Sportowe Marzenia”, który ma na celu zebranie funduszy na wyjazdy zimowe dla dzieci z domów dziecka – mówi Justyna Tomczyk, członek Zarządu Fundacji 4F Pomaga. – Celem na najbliższe ferie jest spełnienie sportowych marzeń dzieci, które być może pierwszy raz w życiu będą mieć okazję wyjechać na zimowy wyjazd. Wystarczy mały gest, by im pomóc! – zachęca do udziału w akcji Tomczyk.

Ambasadorem akcji „Sportowe Marzenia” jest uwielbiany przez fanów sportów zimowych skoczek Kamil Stoch – jeden z członków Rady Sportowców Fundacji 4F Pomaga. Życzenia z autografem Kamila znajdą się na każdej z charytatywnych kartek.

– Zima to mój żywioł. Kocham śnieg i góry. Chciałbym, żeby każde dziecko mogło cieszyć się z uroków zimowego wypoczynku i aktywności. Może któryś maluch pokocha dzięki temu zimowy sport? A jeśli nie, to będzie mieć piękne wspomnienia. Zachęcam do wsparcia tej prostej, ale szlachetnej akcji – mówi Kamil Stoch.

Mechanizm akcji jest naprawdę prosty: pomóc może każdy – wystarczy kupić i wysłać do rodziny i znajomych charytatywne, świąteczne kartki, które dostępne są w sklepach 4F. Całkowity zysk ze sprzedaży kartek zostanie przeznaczony właśnie na opłacenie wyjazdów dla dzieci.

Składajmy w te Święta życzenia razem z naszym olimpijskim mistrzem i spełniajmy dziecięce marzenia!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij