Arnold Schwarzenegger jako nowy dowódca w grze World of Tanks

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Arnold Schwarzenegger jako nowy dowódca w grze World of Tanks

Wargaming opublikował właśnie zwiastun Operacji Świątecznych w World of Tanks na komputerach osobistych. Głównym bohaterem tego oczekiwanego wydarzenia jest znany bohater kina akcji – Arnold Schwarzenegger.

Arnold Schwarzenegger w kampanii World of Tanks

Materiał wideo opowiada historię Małego Jasia i jego listu, który nie został doręczony przez ponad 30 lat. Mimo to, po trzech dekadach, Arnold dostaje zaginioną wiadomość i wie co zrobić – „get to the choppa” i odwiedza chłopca osobiście.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Praca z zespołem Wargaming nad tym specjalnym wydarzeniem była świetnym doświadczeniem i czuję, że graczom się spodoba. Mam osobistą, długą historię z czołgami – jestem właścicielem M047 Pattona, którego prowadziłem w austriackiej armii, mając 18 lat. Doskonale znam ekscytację z dowodzenia stalowymi bestiami. Po latach pytań od fanów na Reddicie o World of Tanks cieszę się, że mogę im dać partnerstwo, którego oczekiwali. Świąteczne operacje nadchodzą, także odłóżcie ciasteczka i przygotujcie się, abyśmy razem mogli nieść świąteczną radość – mówi Arnold Schwarzenegger.

Arnold nowym dowódcą w World of Tanks

Świąteczne Operacje to doroczne wydarzenie uwielbiane przez fanów gry, które rozpoczyna się w grudniu i trwa do początku nowego roku. Tradycyjny garaż w World of Tanks zamienia się w wioskę świąteczną, a gracze mają za zadanie przystrajanie jej zróżnicowanymi dekoracjami. Wraz z postępami wzrasta poziom świątecznego ducha, a wirtualni czołgiści dostają rozmaite nagrody w grze.

Przy okazji kampanii Wargaming postanowiło podarować każdemu graczowi czołg premium T3 Convertible poziomu III. A także specjalne 32 nowe misje. Wykonanie 27 z nich pozwoli graczom odblokować nowego dowódcę – Arnolda Schwarzeneggera. 

Dalsze szczegóły dotyczące Operacji Świątecznych zostaną ogłoszone wkrótce. World of Tanks na komputerach osobistych to jedna z najpopularniejszych gier w Polsce i na świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 160 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4 600 000 graczy spróbowało fenomenu wirtualnych czołgów.

PS

World of Tanks Blitz z radością informuje o dwóch istotnych nowościach z punktu widzenia polskich odbiorców. W grze pojawiło się niedawno 5 nowych, polskich czołgów ciężkich, a ich ambasadorem został Mariusz Pudzianowski, polski zawodnik MMA (16-7, 11 KO) oraz 5-krotny mistrz świata Strongman.

PS2

„Polska siła” to utwór stworzony przez O.S.T.R. z zespołem Żywiołak dla uświetnienia premiery polskiej linii czołgów w grze „World of Tanks”. Do kawałka został nakręcony teledysk z artystami oraz prawdziwym czołgiem z II Wojny Światowej.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij