Świąteczny tramwaj już na ulicach Warszawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świąteczny tramwaj już na ulicach Warszawy

Warszawa dołączyła do grona europejskich miast, których mieszkańcy będą mogli poczuć bożonarodzeniowy klimat nawet podczas korzystania z komunikacji tramwajowej. Świąteczny skład będzie można spotkać na regularnych trasach. Na początek – na linii 9.

Świąteczny tramwaj został zaprojektowany w taki sposób, by w jak najdokładniejszym stopniu imitować mikołajowe sanie z ich drewnianą podłogą, kolorowymi choinkami, bożonarodzeniowymi ozdobami, górami prezentów, a nawet – z rozgwieżdżonym niebem na suficie! Wyjątkowy klimat dopełni świąteczny zapach, z dominującymi nutami wanilii, goździków oraz cynamonu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na zewnątrz, pojazd znalazły się grafiki z długimi saniami, wraz z zaprzęgiem reniferów oraz morzem upominków. Skład ozdobią także liczne lampki, które sprawią, że będzie się on przepięknie prezentować także po zmroku. Pamiętaj, by wsiadając do świątecznego tramwaju, zajrzeć też do kabiny motorniczego – kto wie, może będziesz mieć szczęście i dojrzysz tam prawdziwego Świętego Mikołaja.

Tradycja świątecznych tramwajów jest już od lat kultywowana w wielu europejskich miastach. Do tej pory bożonarodzeniowe składy wyjeżdżały na torowiska chociażby Amsterdamu, Pragi, Budapesztu, Zurychu czy Krakowa. W tym roku do tego grona po raz pierwszy dołączyła Warszawa.

Bożonarodzeniowy tramwaj wyjechał dziś na stołeczne tory. Będzie on kursować na różnych liniach, tak żeby mógł odwiedzić jak najwięcej dzielnic. Przez najbliższe trzy dni będzie to linia 9. Dzięki temu więcej warszawianek i warszawiaków będzie mieć okazję do skorzystania z przejazdu unikalnym, świątecznym składem!

Sprawdź rozkłady jazdy świątecznego tramwaju na stronie tw.waw.pl

Co ważne, pojawienie się i funkcjonowanie na stołecznych torowiskach specjalnego, świątecznego tramwaju, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla miasta i jego mieszkańców! Jest to możliwe dzięki wieloletniej i partnerskiej współpracy z firmą Business Consulting, która w zamian za czas reklamowy na tramwajowych ekranach LCD pokryła koszty tegorocznej metamorfozy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij