Jarek Rybus wzmocni Escolę S.A. na stanowisku communications directora

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jarek Rybus wzmocni Escolę S.A. na stanowisku communications directora

Jarek Rybus, wieloletni PR manager i rzecznik prasowy spółek Gadu-Gadu i Grupy MAC S.A., dołączył do dynamicznie rozwijającej się polskiej spółki technologicznej Escola S.A., w której objął stanowisko communications directora.

W Escoli S.A., jednej z czołowych firm tworzących aplikacje mobilne i webowe w Polsce, Jarek Rybus będzie odpowiedzialny za spójność komunikacji korporacyjnej, produktowej, a także relacje inwestorskie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jarek Rybus posiada ponad 20-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej, był wieloletnim rzecznikiem prasowym Gadu-Gadu S.A., nadzorował od strony komunikacyjnej debiut popularnego komunikatora GG na warszawskiej GPW. Debiut uznany został debiutem roku. Jest także autorem spektakularnej akcji łączenia użytkowników GG z astronautami na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS, za który spółka otrzymała prestiżową nagrodę branży PR – Złotego Spinacza. Doradza firmom w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowych.

Przez ostatnie 8 lat pracował dla czołowej spółki z sektora edukacji – Grupy MAC S.A., organizując m.in. widowiskowe lądowanie robota Photon w polskiej szkole w celu nauki programowania wśród najmłodszych czy odpowiadając za komunikację projektu e-podręczniki. Jarek Rybus jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Jego pasją jest tworzenie filmów dokumentalnych, wśród których jest wyprodukowany przez niego dokument „Blogersi” o sile internetu i rosnącej roli social media. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij