Jarosław Kołodziejczak i Mikołaj Kulesz awansują w Mind Progress Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jarosław Kołodziejczak i Mikołaj Kulesz awansują w Mind Progress Group

Jarosław Kołodziejczak i Mikołaj Kulesz awansowali w strukturach agencji, obejmując nowo utworzone stanowiska w dziale client service i web projects.

Jarosław Kołodziejczak dotychczas pełnił funkcję account managera, a obecnie na stanowisku head of client service będzie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi klientami firmy, zarządzanie zespołem i realizację planów marketingowych partnerów biznesowych agencji. Wcześniej przez ponad 4 lata był dyrektorem marketingu portalu dlaStudenta.pl. Pełnił także funkcję specjalisty ds. marketingu w Pol-Motors, natomiast w latach 2002-2008 pracował jako marketing manager w sieci szkół językowych Profi-Lingua.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mikołaj Kulesz jako fronted developer związany jest z Mind Progress Group od maja 2013 roku. Poprzednio przez 5 lat pracował jako grafik komputerowy oraz webdesigner/webmaster m.in dla E-trade, Codmedia i Creativeart, odpowiadając za projektowanie i wdrażanie serwisów internetowych dla klientów z różnych branż. Obecnie w dziale web projects będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami internetowymi oraz koordynowanie prac zespołu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij