Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska ambasadorami nowej kolekcji marki Miraculum

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska ambasadorami nowej kolekcji marki Miraculum

Spółka Miraculum wystartowała ze spotem reklamowym dostępnym w serwisie YouTube, w którym zachęca do celebrowania indywidualności, pewności siebie i miłości… każdego dnia.

On i Ona – dwie połówki, ich uczucie pulsuje, uwielbiają cieszyć się chwilą i sobą nawzajem. Dzięki idealnie dobranym zapachom tworzą niepowtarzalną parę. Ona niezwykle kobieca o hipnotyzującym spojrzeniu. Urzeka kwiatowymi aromatami, zaskakuje akordami soczystych owoców, prowokuje nutami drzewnymi. On wyraża siebie świeżymi nutami ozonowymi, jest wulkanem energii dzięki wyrazistym nutom drzewnym. Skóra, żywica i kadzidło podkreślają jego męski charakter. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórcy kampanii postawili na klasyczną elegancję i namiętność. W czarno-białej reklamie użyto muzyki Tima McMorrisa. 

Perfumy są jak część garderoby, są dopełnieniem, elementem tajemnicy. Lubię różne zapachy, których używam w zależności od okoliczności. Czasami bardziej pasują mi zapachy z nutami kwiatowymi, innym razem z domieszką paczuli. Zapachy marki Miraculum dają mi możliwość wyboru i wpisują się w mój gust – mówi Adriana Kalska – Ambasadorka nowej kolekcji zapachów dla Niej i dla Niego Miraculum.

Jestem tu i teraz, życie to podróż. Zapachy towarzyszą mi w różnych chwilach i niekiedy na zawsze się z tymi chwilami kojarzą. Kolekcja perfum Miraculum daje mi możliwość wyboru. Wybieram zapachy w zależności od samopoczucia i planu dnia – dodaje Mikołaj Roznerski.

Zapachy dostępne są wyłącznie w Drogerii Rossmann oraz na rossmann.pl i miraculum.pl. Działania promujące nowe wody perfumowane obejmować będą social media, prasę, Internet, a także miejsca sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij