Pierwsze NFT Melanii Trump to obraz przedstawiający jej oczy

Pierwsze NFT Melanii Trump to obraz przedstawiający jej oczy

Melania Trump poinformowała o wypuszczeniu swojego pierwszego NFT i uruchomieniu platformy z aukcjami niewymienialnych tokenów. Część dochodu ze sprzedaży dzieła przedstawiającego oczy Melanii zostanie przekazana na cele charytatywne.

fot. The Office of Melania Trump

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży własnego niewymienialnego tokena o nazwie „Wizja Melanii”. Jest to jej pierwsze publiczne przedsięwzięcie od czasu wyprowadzki z Białego Domu prawie rok temu.

NFT przedstawia akwarelowy obraz autorstwa francuskiego artysty mody Marc-Antoine Coulona, który uwiecznił niebieskie oczy Melanii. Cyfrowemu dziełu towarzyszy nagranie audio, w którym słyszymy słowa „Moja wizja to: patrz w przyszłość z inspiracją, siłą i odwagą”, wypowiadane przez samą Melanię.

Żona Donalda Trumpa nie tylko zaprezentowała swojego pierwszego tokena NFT, ale ogłosiła także uruchomienie nowej platformy MelaniaTrump.com obsługiwanej przez Parler, która będzie regularnie wydawać NFT. Sprzedaż tokenów będzie wparciem dla Fundacji Be Best. Oficjalnie nie wiadomo jednak, jaka część środków trafi bezpośrednio na pomoc potrzebującym.

– Z dumą ogłaszam moje nowe przedsięwzięcie NFT, które ucieleśnia moją pasję do sztuki i będzie wspierać moje nieustające zaangażowanie na rzecz dzieci poprzez moją inicjatywę Be Best. Dzięki tej nowej platformie opartej na nowoczesnej technologii zapewnimy dzieciom zdobywanie umiejętności informatycznych, w tym programowania i tworzenia oprogramowania – twierdzi Trump.

PS
Ceny tokenów NFT nieraz sięgają niebotycznych sum, czego przykładem jest kolekcja cyfrowych grafik z kolekcji Bored Ape Yacht Club. Czasem jednak źle postawiony przecinek może obniżyć zysk z transakcji nawet o setki tysięcy dolarów, o czym przekonał się właściciel kolekcji. 

PS 2
Budweiser wypuścił swoje pierwsze NFT w formie puszek po piwie i ogłosił otwarcie Budverse, czyli „najlepszej społeczności piwnej w metaverse”.

PS 3
Donald Trump uruchomił własną platformę społecznościową TRUTH Social, która ma konkurować z takimi gigantami społecznościowymi jak Twitter i Facebook.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij