STUDI przygotował dla InPost serię 12 filmów „Masz przesyłkę!”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
STUDI przygotował dla InPost serię 12 filmów „Masz przesyłkę!”

Na YouTube wystartował nowy rozrywkowy kanał „Masz przesyłkę!” z udziałem aktorów oraz gwiazd Internetu, mający na celu promocję usług InPost. Każdy z serii 12 krótkich odcinków będzie emitowany raz w tygodniu na YouTube.

Nowy kanał to połączenie fabularnego formatu, zabawnej formuły i… obsady pełnej gwiazd Internetu. W rolę użytkowników Paczkomatów wcielili się aktorzy, znani YouTuberzy oraz Influencerzy. Zabawne filmy z Paczkomatem w tle to coś zupełnie nowego, a ich celem jest dotarcie do młodej grupy odbiorców – zarówno do osób, które usługi InPost już dobrze znają, jak i tych, którzy z Paczkomatów lub aplikacji InPost Mobile jeszcze nie korzystali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pracując nad briefem, zastanawialiśmy się, w jaki sposób pokazać widzom usługi InPost, aby przyciągnąć ich uwagę oraz nakłonić, by zostali na kanale na dłużej. Uznaliśmy, że najlepiej sprawdzi się format fabularny oparty o zabawne sytuacje, z którymi każdy z nas spotyka się na co dzień odbierając i nadając paczki. Wierzymy, że lekka, rozrywkowa formuła kanału zostanie doceniona przez naszych użytkowników, a tym samym pokaże młodej grupie docelowej unikalne i nowoczesne produkty InPost i zalety korzystania z Paczkomatów, które znacznie ułatwiają nam życie – powiedział Olek Wandzel, CEO STUDI.

Celem kampanii jest promocja usług InPost, a przy okazji dostarczenie widzom rozrywki. Emisja odcinków raz w tygodniu. Za kreację, produkcję, strategię dystrybucji i promocji odpowiada STUDI.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij