Circle K po raz trzeci zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Circle K po raz trzeci zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Klienci Circle K mogą wesprzeć WOŚP, wrzucając datki do puszek znajdujących się na stacjach w całej Polsce. Dzięki dodatkowemu zaangażowaniu pracowników Circle K, firma wesprze 30. Finał, przekazując środki pieniężne na konto WOŚP.

– Już po raz trzeci gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, najgłośniejszą orkiestrą świata, wspierając szczytny cel, jakim jest sfinansowanie sprzętu medycznego niezbędnego do walki o zdrowie najmłodszych. W tym roku będziemy wspólnie z Orkiestrą zbierać środki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jestem dumny, że wraz z naszymi klientami oraz pracownikami ponownie jednoczymy się w tak słusznej sprawie. Już od 20 grudnia aż do wielkiego finału puszki WOŚP będą dostępne na większości stacji Circle K w różnych regionach Polski. Mam nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku akcja spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy wspólnie zmieniać świat na lepsze – mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podobnie jak przy okazji poprzedniego finału Orkiestry do wspólnej gry dla WOŚP włączyli się również pracownicy Circle K. W ramach wolontariatu pracowniczego przedstawiciele Circle K wspólnie z WOŚP przygotowywali i pakowali do wysyłki puszki oraz pakiety materiałów dla sztabów. To już trzecia edycja, w której uczestniczy firma i poza zbiórką na stacjach paliw prowadzi dodatkowe działania na rzecz fundacji, angażując swoich pracowników. W ubiegłym roku Circle K przekazało datek za każdą godzinę zarejestrowanej aktywności fizycznej osób zatrudnionych w sieci, zaś w 2019 roku firma była częścią Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy.

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już 30 stycznia 2022 r., a zebrane środki podczas zbiórki pozwolą fundacji zapewnić najwyższy standard diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij