Grzegorz Krychowiak inwestuje w branżę żywności ekologicznej

Grzegorz Krychowiak inwestuje w branżę żywności ekologicznej

GK4 Food – spółka kontrolowana przez Grzegorza Krychowiaka, objęła pakiet akcji Bio Planet – producenta i dystrybutora żywności ekologicznej.

fot. BioGol

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kilka miesięcy temu Grzegorz Krychowiak zainwestował w branżę kosmetyczną i stał się udziałowcem spółki Lajuu Man. W kolejnej inwestycji piłkarza przyszedł czas na rynek żywności ekologicznej. Jak poinformował Krychowiak w swoich mediach społecznościowych „Firma GK4 Food dokonała zapisu na istotny pakiet akcji Bio Planet w ramach trwającej do końca listopada oferty publicznej”.

– Dla firmy kontrolowanej przez Grzegorza Krychowiaka – GK4 Food Sp. z o.o. – produkujemy ekologiczną żywność pod marką BioGol i zarówno my jako firma, jak i sam Grzegorz Krychowiak, wierzymy w rozwój tego projektu – powiedział Sylwester Strużyna, prezes Bio Planet. 

Produkty sygnowane marką Krychowiaka BioGol obejmują m.in. orzechy, nasiona, ziarna, suszone owoce czy musli certyfikowane zgodnie ze standardami polskimi oraz UE.

– Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem oferty i pragniemy wprowadzać  nowe produkty. W przyszłym roku pojawią się białka roślinne, słodycze bez cukru oraz dodatkowe suszone owoce. Bardzo ważne będzie to, że większość z tych produktów to będą nowości w ofercie Bio Planet, więc wierzymy, że znacząco pomogą nam w sprzedaży. W 2022 roku w ofercie BioGol będzie około 45 produktów – zapowiedział Grzegorz Krychowiak. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bio Planet (@bio_planet_sa)

PS
Inwestowanie w marki spożywcze cieszy się popularnością wśród piłkarzy. Po Robercie Lewandowskim, sygnującym swoim nazwiskiem dietetyczne produkty i kawę RL9, Michał Pazdan zaprezentował własną markę kawy.

PS 2
W wyniku współpracy Grzegorza Krychowiaka i dyrektora kolekcji męskiej Kazar – Grzegorza Filipka powstała kolekcja ubrań KAZAR X BALAMONTE.

PS 3
Reprezentant Polski w piłce nożnej został także ambasadorem i inwestorem DOM 3E. W kampanii promocyjnej polskiej firmy technologicznej wcielił się w rolę budowlańca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij