Chimney Poland częścią grupy Edisen

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Chimney Poland częścią grupy Edisen

Chimney Poland, stając się częścią międzynarodowej grupy Edisen, odświeża swój logotyp oraz kanały w social mediach. Uznane w branży kreatywnej studio postprodukcyjne od dnia dzisiejszego będzie nosić nazwę Chimney by Edisen.

Grupa Edisen to niezależna międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem treści dla branży rozrywkowej i marketingowej. Edisen oferuje szeroki zakres usług kreatywnych: od tworzenia efektów wizualnych oraz animacji do dużych międzynarodowych produkcji, w tym reklam, programów telewizyjnych, teledysków, filmów fabularnych, dokumentów, aż po komunikację marketingową. Edisen ma swoje oddziały w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej, Niemczech Chinach, Singapurze i Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Naszą misją jest opracowywanie, tworzenie i rozwijanie treści, obok których nie da się przejść obojętnie. Korzystamy zawsze z nowych technologii. To wzmacnia naszą kreatywność – tłumaczy CEO firmy Edisen Henrik Larsson.

– Cieszymy się, że możemy teraz jeszcze bliżej współpracować z naszymi partnerami z grupy Edisen, czerpiąc z ich wiedzy i doświadczenia. Wierzymy, że dzięki większej dostępności usług oferowanych przez Edisen na całym świecie, będziemy wyznaczać nowy standard obsługi klientów w Polsce – dodaje Marcin Drabiński, CEO Chimney by Edisen.

– Marka Chimney cieszy się szczególnym uznaniem na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że jako Chimney by Edisen tym bardziej będziemy rozwijać się, również przy uznanych międzynarodowych projektach, takich jak islandzko-szwedzko-polski film „Lamb”, za który wspólnie zdobyliśmy Europejską Nagrodę Filmową i który ostatnio znalazł się na oscarowej shortliście – wyjaśnia Zuzanna Hencz, COO, Head Of Art & Entertainment Chimney by Edisen.

Studio Chimney by Edisen pracowało ostatnio również przy rodzimych produkcjach nagrodzonych na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, filmach “Wszystkie nasze strachy”, „Bo we mnie jest seks”, „Hiacynt” i „Prime Time”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij