Nowy klient More Bananas to EasyPartnering.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy klient More Bananas to EasyPartnering.pl

EasyPartnering.pl to platforma internetowa służąca do nawiązywania współpracy pomiędzy podmiotami e-commerce. Rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji pozwalają w krótkim czasie połączyć ofertę jednej firmy z bonusami, oferowanymi przez inne.

– Start-upy technologiczne powstają niemal codziennie i tego rozwoju nie zatrzymała nawet pandemia. Wielu z ich założycieli ma świadomość, że bez spójnej i profesjonalnie prowadzonej komunikacji marketingowej, ich szanse na przetrwanie są mniejsze. To dlatego coraz częściej realizujemy projekty dla niewielkich, ale obiecujących podmiotów z różnych branż. Łączy je jedno - u ich podstaw leżą wiedza i umiejętności, najczęściej z obszaru IT. EasyPartnering to spotkanie starego i nowego świata biznesu, a my jesteśmy entuzjastami podobnych połączeń, więc  tym chętniej podjęliśmy się obsługi tej spółki – mówi Ania Ledwoń-Blacha, creative owner More Bananas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja zapewnia nowej platformie wsparcie contentowe, prowadzenie strony na Facebooku oraz doradztwo, a od grudnia prowadzi także kampanie reklamowe . Ich celem na pierwszym etapie będzie budowanie świadomości marki. Na następnym, działania będą się koncentrowały na pozyskiwaniu nowych użytkowników serwisu. Grupę docelową komunikacji stanowią właściciele i pracownicy marketingu niemal wszystkich spółek prowadzących sprzedaż w sieci.

–  Wyzwaniem było dla nas połączenie konceptu tak starego, jak sam handel, z myśleniem e-commerce’owym: firma A poprzez udostępnienie bonusów robi sobie łatwą promocję, a firma B, ma lepszą ofertę dla klientów. Narracja opiera się na prostej obietnicy „mam dla Ciebie dodatkowy benefit, który pomoże pozyskać nowych klientów – wyjaśnia Klaudia Gruszkowska, account manager w More Bananas.

– W EasyPartnering.pl pomagamy firmom w budowaniu efektywnych partnerstw biznesowych i wspólnym docieraniu do określonych grup klientów. Wykorzystujemy mechanizm e-maili transakcyjnych do dystrybucji targetowanych promocji. Nasza usługa skierowana jest głównie to e-commerce’u tj. sklepów internetowych oraz wydawców treści cyfrowych. W pozyskaniu klientów z tej grupy docelowej postanowiliśmy wesprzeć się pomocą z zewnątrz. Wybraliśmy More Bananas jako partnera, który jest w stanie zająć się naszym marketingiem w sposób pełny, zaczynając od content marketingu po działania na LinkedInie. More Bananas działa jak nasz wewnętrzny zespół. Codzienna, przejrzysta komunikacja to norma – mówi Konrad Koryciński, współtwórca EasyPartnering.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij