Jakub Sagan nowym creative copywriterem The Digitals

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jakub Sagan nowym creative copywriterem The Digitals

Dział kreacji agencji The Digitals powiększył się o kolejną osobę. Do zespołu dołączył Jakub Sagan, który objął stanowisko creative copywritera.

Kuba Sagan związany jest z reklamą od pięciu lat. Do The Digitals przyszedł z Young&Rubicam, gdzie jako copywriter tworzył kampanie ATL m.in. dla Plusa, Żywiec Zdrój i Danone (Fantasia, Danio). Doświadczenie w tworzeniu reklam internetowych zdobywał realizując projekty m.in. dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Microsoftu. Sagan ma na koncie brązowe Effie oraz kilka wyróżnień na polskich i zagranicznych festiwalach, w tym na KTR Young Creatives.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Szukaliśmy do naszego zespołu osoby, która będzie miała duże doświadczenie w mediach tradycyjnych a jednocześnie z entuzjazmem będzię poszerzać swoje kompetencje w obszarze interaktywnym. Dla mnie to ważne, gdyż dochodzi do synergii doświadczeń, która jest inspirująca i twórcza. Kuba jest świetną osobą i idealnie wpisuje się w te założenia - mówi Michał Kobierzewski, dyrektor kreatywny The Digitals. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij